Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g

Pris fra 88 krtil 112 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,37 kr 5. apr.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 88 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler 02 Taupe
-23%88 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler 02 Taupe billede

Produktinformation

NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler lader dig forme øjenbrynene og giver diskret farve og ekstra fylde til tynde øjenbryn. En vegansk* farvet øjenbrynsgel, der fås i flere farver og giver op til 16 timers kraftigt hold uden at drysse. Definer, style og form dine øjenbryn, præcis som du ønsker det, og nyd et look, der holder hele dagen med The Brow Glue Instant Styler! Øjenbrynsgel med farve. Lader dig forme øjenbrynene og giver diskret farve. Fås i flere farver og giver op til 16 timers kraftigt hold uden at drysse. Vegansk formel*. Definer, style og form dine øjenbryn, præcis som du ønsker det! *Uden ingredienser af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel
Vægt: 13g
Artikel nr.: K54380
EAN: 0800897233792
Varenr.: B087589
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 02 Taupe
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 02 Taupe billede

Produktinformation

NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 02 TaupeThe Brow Glue Instant Brow Styler från NYX Professional Makeup finns nu i olika färgtoner!, Denna stylinggel för ögonbrynen hjälper dig att omedelbart skapa en lyft och välstylad franslook. Använd med med Lift & Snatch Brow Tint Pen från NYX Professional Makeup för ett fint resultat.Om du vill ha en mjukare, men ändå stylad look, kan du använda den med Micro Brow Pencil. Möjligheterna är oändliga!.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Mascara
EAN: 0800897233792
Varenr.: C84947
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g
110 kr
Til butik
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g billede

Produktinformation

Form og definer dine øjenbryn med professionel præcision NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler er en innovativ øjenbrynssgel, der revolutionerer din sminkrutine med op til 16 timers kraftfuld hold. Denne veganske øjenbrynssgel giver diskret farve samtidig med, at den former og definerer dine bryn for et naturligt men veldefineret look. Den avancerede formel udfylder glatte områder og giver ekstra fyldighed uden at smudse, hvilket gør den til et must-have værktøj for alle, der vil opnå professionelle resultater hjemme. Med sin alsidige formel lader The Brow Glue dig skabe alt fra naturligt definerede bryn til det populære laminerede brynlook. Hvorfor denne øjenbrynssgel bliver din nye favorit Giver op til 16 timers kraftigt hold uden at smudse eller klistre Vegansk formel der tilfører diskret farve og ekstra fyldighed til glatte øjenbryn Perfekt til at skabe både naturlige og dramatiske brynlooks Kommer i flere nuancer for at matche forskellige hårfarver og ønskede resultater Sådan skaber du det perfekte brynlook Form brynene og fiksér som du ønsker med The Brow Glue og brynbørsten. For et lamineret brynlook, børst brynene i opadgående bevægelser og fyld derefter glatere partier ud. Klar til at transformere dine øjenbryn? Oplev NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler allerede i dag!

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel og mascaror
Størrelse: 5 g
Artikel nr.: 112648
EAN: 0800897233792
Varenr.: 112648
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP The Brow Glue Lamination Gel 02 Taupe
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK88 kr88 krKøb
2Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
3NordicFeel DK110 kr110 krKøb
4Lyko DK112 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 55,62 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 88 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Taupe 02 - 5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202688 kr13,04 kr (17%)
28. maj 202674,96 kr13,04 kr (15%)
27. maj 202688 kr1 kr (1%)
26. maj 202687 kr3 kr (3%)
25. maj 202690 kr13 kr (17%)
19. maj 202677 kr1,51 kr (2%)
18. maj 202675,49 kr1,51 kr (2%)
16. maj 202677 kr1,51 kr (2%)
12. maj 202675,49 kr3,37 kr (4%)
11. maj 202678,86 kr6,14 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret