Gå til hovedindhold

Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys

Nordic WinterLamperEAN: 5705858076379
Pris fra 889 krtil 1.099 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys, 180 x 86 cm
889 kr
Til butik
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys, 180 x 86 cm billede

Produktinformation

Nordic Winter juletræ med sne og lys nem julestemning i stuen Med dette kunstige juletræ fra Nordic Winter får du et flot og naturtro træ, der er dækket af sneeffekt og har indbyggede LED-lys. Træet er 180 cm højt og passer perfekt ind i de fleste hjem,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Julebelysning
Farve: black
Størrelse: 180 x 86 cm
EAN: 5705858076379
Varenr.: 6248102188
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys, 180 x 86 cm
939 kr
Til butik
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys, 180 x 86 cm billede

Produktinformation

Nordic Winter juletræ med sne og lys - skab magi i stuen Lad julehyggen flytte ind med dette smalle juletræ fra Nordic Winter, hvor sneklædte grene og varme LED-lys sætter stemningen. Træet er skabt til dig, der ønsker et naturligt udtryk og et nemt alt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kunstige juletræer
Farve: black
Størrelse: 180 x 86 cm
EAN: 5705858076379
Varenr.: 6248102188
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys, 180 x 86 cm
939 kr
Til butik
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys, 180 x 86 cm billede

Produktinformation

Nordic Winter juletræ med sne og lys nem julestemning til stuen Nordic Winter juletræ med sne og lys gør det let at få julestemningen ind i hjemmet. Træet er 180 cm højt og har et flot, slankt udtryk, så det passer ind de fleste steder også hvor der ikk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning
Farve: black
Størrelse: 180 x 86 cm
EAN: 5705858076379
Varenr.: 6248102188
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys
999 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys, 180 x 86 cm
999 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter kunstigt juletræ med lys og sne, 180 x 86 cm
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl889 kr889 krKøb
2LampeGuru.dk939 kr939 krKøb
3LavprisVVS939 kr939 krKøb
4Bolig & Haven999 kr999 krKøb
5Greenline999 kr999 krKøb
6BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys

PriceData har fulgt prisen på Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys i 183 dage. Laveste pris i perioden er 740 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 939 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 875 kr.

Den nuværende pris på 889 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Nordic Winter - Juletræ kunstigt smalt PE/PVC m/sne, klasse A, 180 x 86 cm m/lys de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026889 kr50 kr (5%)
30. maj 2026939 kr50 kr (6%)
12. maj 2026889 kr1 kr (0%)
11. maj 2026890 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026889 kr50 kr (5%)
23. apr. 2026939 kr50 kr (6%)
3. mar. 2026889 kr30 kr (3%)
2. mar. 2026859 kr43 kr (5%)
1. mar. 2026902 kr43 kr (5%)
7. feb. 2026859 kr40 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret