Gå til hovedindhold

Nordic Winter Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm

Nordic WinterLamperEAN: 5705858719580
Pris fra 399 krtil 909 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm
-33%399 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm billede

Produktinformation

Kunstigt juletræ med LED lys med mulighed for tilslutning af julestjerne! "ALEX", PVC juletræ, er et lavere og derved også lidt smallere kunstigt juletræ så det tager mindre plads. Inkl. LED lys som er monteret på træet. Toppen er afstivet således stjerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5705858719580
Varenr.: 43862098772220
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter Alex kunstigt juletræ med lys, 170 x 90 cm
449 kr
Til butik
Nordic Winter Alex kunstigt juletræ med lys, 170 x 90 cm billede

Produktinformation

"Et lavere og smallere kunstigt juletræ med juletræslys Flot og naturtro juletræ i PVC plastik. Hvad det betyder kan du læse mere om længere nede. Dette lidt lavere og smallere juletræ vil du få glæde af år efter år. Du slipper nemlig helt for at bøv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kunstige juletræer
Farve: green
Størrelse: 170 x 90 cm
EAN: 5705858719580
Varenr.: 6248101639
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter Alex kunstigt juletræ med lys, 170 x 90 cm
469 kr
Til butik
Nordic Winter Alex kunstigt juletræ med lys, 170 x 90 cm billede

Produktinformation

Et lidt lavere og smallere kunstigt juletræ med juletræslys Flot og naturtro juletræ i PVC plastik. Hvad det betyder kan du læse mere om længere nede. Dette lidt lavere og smallere juletræ vil du få glæde af år efter år. Du slipper nemlig helt for at bøvl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & spots
Farve: green
Størrelse: 170 x 90 cm
EAN: 5705858719580
Varenr.: 6248101639
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordic Winter Alex kunstigt juletræ med lys, 170 x 90 cm
479 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Juletræ kunstig PVC ALEX, Klasse B, 170X90 cm m/LED NORDIC WINTER
599 kr
Til butik
Gå til Havehobby.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
E-mærke certificeret
NORDIC WINTER ALEX - lille smalt plastik juletræ 170 x 90 m/LED
699 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordic Winter Alex kunstigt juletræ med lys, 170 x 90 cm
909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven399 kr399 krKøb
2LampeGuru.dk449 kr449 krKøb
3BilligVVS DK469 kr469 krKøb
4Greenline479 kr479 krKøb
5Homeshop DK599 kr599 krKøb
6Havehobby.dk699 kr699 krKøb
7LavprisVVS909 kr909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm

PriceData har fulgt prisen på Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Juletræ kunstig PVC "ALEX", Klasse B, m/LED, i 3 størrelser - H170 x Ø90 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026399 kr20 kr (5%)
29. apr. 2026419 kr20 kr (5%)
11. feb. 2026399 kr10 kr (2%)
10. feb. 2026409 kr10 kr (3%)
9. feb. 2026399 kr10 kr (2%)
8. feb. 2026409 kr10 kr (3%)
6. feb. 2026399 kr10 kr (2%)
5. feb. 2026409 kr10 kr (3%)
1. feb. 2026399 kr35 kr (10%)
8. jan. 2026364 kr7 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret