Gå til hovedindhold

Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA

Pris fra 194 krtil 319 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104,5 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-F12 PWM - Indsats med blæser - 120 mm
194 kr
Til butik
Noctua NF-F12 PWM - Indsats med blæser - 120 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: NOCTUA
Kategori: Kabinet køling
Farve: 3
Artikel nr.: NF-F12 PWM CH.BK.S
EAN: 9010018100402
Varenr.: 3773877
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA
209 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua chromax NF-F12 PWM Fan 1-pack Sort 120 mm
214 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-f12 Pwm Chromax Swap 120mm Ventilator Sort
269 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua chromax NF-F12 PWM Fan 1-pack Sort 120 mm
299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 120 mm - Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap
299 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 120 mm - Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK194 kr233 krKøb
2Proshop DK209 kr248 krKøb
3CompuMail DK214 kr214 krKøb
4Dustin DK269 kr355,25 krKøb
5Ultrashop299 kr299 krKøb
6Boligcenter DK299 kr299 krKøb
7Vivas DK319 kr398 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA i 182 dage. Laveste pris i perioden er 104,5 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Noctua NF-F12 PWM chromax.black.swap - Kabinet køler - 120mm - Sort - 22 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026194 kr2 kr (1%)
17. maj 2026192 kr1 kr (1%)
14. maj 2026191 kr1 kr (1%)
12. maj 2026192 kr1 kr (1%)
11. maj 2026191 kr1 kr (1%)
10. maj 2026192 kr1 kr (1%)
9. maj 2026193 kr16 kr (8%)
17. apr. 2026209 kr4 kr (2%)
16. apr. 2026205 kr4 kr (2%)
13. apr. 2026209 kr104,5 kr (100%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret