Gå til hovedindhold

Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA

Pris fra 180 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 180 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA
180 kr
Til butik
Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 120mm x 120mm x 25mm (HxBxD), støjniveau: 22.4 dBA, Air flow: 55 CFM, blæser RPM: 1500 ±10%, 3 pins bundkort tilslutning, 5 volt, brun

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: NF-F12 5V
EAN: 9010018100266
Varenr.: 2674886
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-F12 5V - Indsats med blæser - 120 mm
196 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-F12 5V Fan 1-pack Brun 120 mm
204 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NF-F12 5V Fan 1-pack Brun 120 mm
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK180 kr219 krKøb
2CS MEGASTORE DK196 kr235 krKøb
3CompuMail DK204 kr204 krKøb
4Ultrashop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA i 173 dage. Laveste pris i perioden er 180 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 186 kr.

Den nuværende pris på 180 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Noctua NF-F12 5V - Kabinet køler - 120mm - Brun - 22 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026180 kr9 kr (5%)
8. maj 2026189 kr6 kr (3%)
15. apr. 2026183 kr6 kr (3%)
14. apr. 2026189 kr1 kr (1%)
10. apr. 2026188 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026189 kr1 kr (1%)
22. feb. 2026188 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026189 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026188 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026189 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret