Gå til hovedindhold

Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA

Pris fra 119 krtil 219 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 113 kr 28. maj

Sammenlign priser på Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA
119 kr
Til butik
Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, størrelse: 40mm x 40mm x 10mm (HxBxD), støjniveau: 12.9 - 19.6 dBA, Air flow: CFM, blæser RPM: 1000 - 5000 ±10%, PWM kontrolleret, 4 pins bundkort tilslutning, 5 volt, brun

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: NF-A4x10 5V PWM
EAN: 9010018100327
Varenr.: 2674878
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A4x10 5V PWM Fan 1-pack Beige Brun 40 mm
129 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a4x10 5v Pwm Premium Ventilator Brun
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Noctua Nf-a4x10 5v Pwm Premium Ventilator Brun billede

Produktinformation

PWM-styring ved 5 V muliggør præcis hastigheds- og effektstyring Område på 1000 til 5000 rpm giver finjusteret luftgennemstrømning til varierende belastning SSO-lejer og NE-FD3 PWM-IC leverer jævn, stabil drift Leverer 8,9 m3/t luftgennemstrømning og forbliver støjsvag ved 19,6 dB Inkluderer modulært kabel, OmniJoin-adaptere, vibrationsdæmpende puder og skruer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Blæsere
Artikel nr.: NF-A4X10 5V PWM
EAN: 9010018100327
Varenr.: 5011339191
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NF-A4x10 5V PWM Fan 1-pack Beige Brun 40 mm
179 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator 40 mm Noctua NF-A4x10 5V PWM - brun
199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator 40 mm Noctua NF-A4x10 5V PWM - brun
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK119 kr158 krKøb
2CompuMail DK129 kr129 krKøb
3Dustin DK156 kr242,25 krKøb
4Ultrashop179 kr179 krKøb
5Boligcenter DK199 kr199 krKøb
6Vivas DK219 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA i 165 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Noctua NF-A4x10 5V PWM - Kabinet køler - 40mm - Brun - 20 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026119 kr6 kr (5%)
28. maj 2026113 kr6 kr (5%)
8. maj 2026119 kr3 kr (3%)
27. apr. 2026116 kr2 kr (2%)
23. apr. 2026118 kr2 kr (2%)
22. apr. 2026116 kr2 kr (2%)
21. apr. 2026118 kr2 kr (2%)
16. apr. 2026116 kr3 kr (3%)
21. dec. 2025119 kr2 kr (2%)
20. dec. 2025117 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret