Gå til hovedindhold

Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort)

Pris fra 229 krtil 369 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black blæser
229 kr
Til butik
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black blæser billede

Produktinformation

Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black blæser - 140 mm, 155,6 m³/t (91,58 CFM), 24,8 dB(A) - Blæsere/kølere/vandkøling Blæsere

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: NF-A14x25r G2 PWM chromax.black
EAN: 9010018100747
Varenr.: 1331909
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - Kabinet køler - 140mm - Sort
-16%251 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - Kabinet køler - 140mm - Sort billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 24.8 dBa, lufttryk max 91.58 CFM, max statisk luftryk 2.56 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1500 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: SS02, bundkort tilslutning: 4-pins, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Noctua
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: NF-A14x25r G2 PWM chromax.black
EAN: 9010018100747
Varenr.: 3422895
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black Processorblæser 1-pack Sort 140 mm
262 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - 140 mm CPU-blæser (sort)
-18%319 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black Processorblæser 1-pack Sort 140 mm
324 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - 140 mm CPU-blæser (sort)
-17%339 kr
Før 409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black Processorblæser 1-pack Sort 140 mm
359 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Noctua Nf-a14x25r G2 Pwm 140mm Chromax Ventilator Sort
369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK229 kr229 krKøb
2Proshop DK251 kr290 krKøb
3CompuMail DK262 kr262 krKøb
4Boligcenter DK319 kr319 krKøb
5CS MEGASTORE DK324 kr363 krKøb
6Vivas DK339 kr408 krKøb
7Ultrashop359 kr359 krKøb
8Dustin DK369 kr455,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort)

PriceData har fulgt prisen på Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort) i 124 dage. Laveste pris i perioden er 229 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 295 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 274 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Noctua NF-A14x25r G2 PWM chromax.black - rund 140 mm kabinetventilator (sort) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026229 kr33 kr (13%)
28. apr. 2026262 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026263 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026264 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026265 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026267 kr9 kr (3%)
8. apr. 2026258 kr6 kr (2%)
1. apr. 2026264 kr3 kr (1%)
18. mar. 2026267 kr1 kr (0%)
17. mar. 2026268 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret