Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10

EL-GrossistenSanitetEAN: 7030690104408
Pris fra 1.351 krtil 1.725 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 374 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.306 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1351 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10
1.351 kr
Til butik
Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10 billede

Produktinformation

Nobø Varmeliste Frontudslip NFK2N 1000W 400V D med tilvalg af termostat - NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub. Nobø Front er en effektiv og elegant radiator med udluftning i fronten. Nobø leveres i et nyt og elegant design. Rene linjer og afr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nobø
Kategori: Nobø - Elradiatorer
EAN: 7030690104408
Varenr.: 2354590
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOBØ El-varmeliste Front 20 cm 1000W 400V, Hvid
1.419 kr
Til butik
NOBØ El-varmeliste Front 20 cm 1000W 400V, Hvid billede

Produktinformation

Nobø Front har vores klassiske design med luftudladning i fronten og er vores bedst sælgende el-radiatormodel nogensinde. Den er udviklet i Stjørdal i Norge til krævende nordiske forhold for at sikre, at den kan holde i årtier. Klassisk el raditor design Frontudslip Den bedste termostat 0,5W standby forbrug Termostat medfølger ikke.

Produktspecifikationer

Mærke: NOBØ
Kategori: El varme
Artikel nr.: X-82320410
EAN: 7030690104408
Varenr.: 2766889
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nob elradiator Front lav (NFK2N) , lav model 1000W, - 400V
1.687 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nobø varmeliste 1000W 400V uden termostat
1.704,28 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Nobø varmeliste 1000W 400V uden termostat
1.704,28 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
El-varmeliste Front NFK2N 10 1000W 400V D
1.725 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk1.351 kr1.351 krKøb
2Proshop DK1.419 kr1.419 krKøb
3WATTOO.DK1.687 kr1.687 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.704,28 kr1.704,28 krKøb
5EL-NETSALG1.704,28 kr1.704,28 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.725 kr1.725 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10

PriceData har fulgt prisen på Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.306 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 1.419 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.361 kr.

Den nuværende pris på 1.351 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Nobø elradiator 1000W 400V (HxBxD) 200x1325x90mm, Front NFK2N 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.351 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.352 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.351 kr68 kr (5%)
24. maj 20261.419 kr68 kr (5%)
8. maj 20261.351 kr13 kr (1%)
6. maj 20261.364 kr26 kr (2%)
5. maj 20261.390 kr55 kr (4%)
24. apr. 20261.335 kr55 kr (4%)
23. apr. 20261.390 kr55 kr (4%)
17. apr. 20261.335 kr29 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret