Gå til hovedindhold

Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub.

NobøSanitetFrontudslip teknologiHjemmevarmeEAN: 7030690104552

Nobø El-Varmepanel NFK4N med frontudslip til 500W 400V. Præcis temperaturkontrol med lav standby-effekt og IP24 vådrumsikring til hjemmet. Læs mere

Pris fra 899 krtil 1.081,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 182,25 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 899 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NOBØ El-varmepanel Front 40 cm 500W 400V, Hvid
-1%899 kr
Før 904 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
959 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Nob elradiator Front (NFK4N), hj model, 500W - 400V
990 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Nobø varmepanel 500W 400V uden termostat
1.004,88 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Nobø varmepanel 500W 400V uden termostat
1.004,88 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nobø elradiator 500W 400V (HxBxD) 400x525x90mm, Front NFK4N 05
1.026 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
El-varmepanel nfk4n 05 500w 400v
1.081,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK899 kr938 krKøb
2CS MEGASTORE DK959 kr998 krKøb
3WATTOO.DK990 kr990 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.004,88 kr1.004,88 krKøb
5EL-NETSALG1.004,88 kr1.004,88 krKøb
6Elvvs.dk1.026 kr1.026 krKøb
7MaintainIt1.081,25 kr1.081,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Nobø El-Varmepanel NFK4N 05 500W 400V Frontudslip

Nobø

Nobø El-Varmepanel NFK4N med frontudslip til 500W 400V. Præcis temperaturkontrol med lav standby-effekt og IP24 vådrumsikring til hjemmet.

• elradiator
• el-varme
• varmepanel
• nobø radiator
• frontudslip
• elektrisk varme
• vægradiator
• Hjemmevarme
• Frontudslip teknologi

Beskrivelse

Nobø El-Varmepanel NFK4N 05 er en moderne elradiator med frontudslip, der sikrer optimal varmefordeling i dit hjem. Med 500W effekt og 400V spænding er den perfekt til mindre rum op til 7 m². Varmepanelet har lav drivning, hvilket betyder stabil temperatur uanset vejrforhold - temperaturen svinger kun 0,5 grader. IP24 klassifikation gør den vådrumsikret og derfor velegnet til badeværelser. Panelet har glatte, afrundede kanter og lav overfladetemperatur for familiens sikkerhed. Klar til trådløs styring via Nobø Energy Control systemet med smartphone-app. Termostat sælges separat og er påkrævet for drift.

Specifikationer

farve:hvid
vægt:3,84 kg
effekt:500W
garanti:standardgaranti
ip_klasse:IP24
spænding:400V
dimensioner:400 x 525 x 90 mm
monteringstype:væghængt
rum_størrelse:op til 7 m²
standby_forbrug:under 0,5W
temperatur_nøjagtighed:±0,1°C

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Skal jeg købe termostat separat?

Ja, alle Nobø varmepaneler leveres uden termostat. Du skal købe NCU-2Te termostat eller trådløs styreenhed separat for at bruge radiatoren.

Er varmepanelet velegnet til badeværelset?

Ja, med IP24 klassifikation er Nobø NFK4N vådrumsikret og kan bruges i badeværelser. Den er stænktæt og sikker for hele familien.

Hvilken rumstørrelse kan den opvarme?

Med 500W effekt er denne varmepanel ideel til rum op til 7 m². Den har lav drivning, som sikrer stabil temperatur året rundt.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub.

PriceData har fulgt prisen på Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub. i 183 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 915 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 905 kr.

Den nuværende pris på 899 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nobø Varmepanel til koblingsboks Frontudslip NFK4N 500W 400V D UDEN termostat - HUSK tilvalg af NCU-2Te eller Nobø termostat til styring via Hub. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026899 kr5 kr (1%)
14. mar. 2026904 kr1 kr (0%)
28. jan. 2026903 kr12 kr (1%)
13. jan. 2026915 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret