Gå til hovedindhold

NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)

NKTEludstyrEAN: 5702950254056
Pris fra 25 krtil 1.554 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.529 kr (98% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 25 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
NKT Plastkappeledning PKAJ 5G1,5mm2. Sort 50mtr. rg
25 kr
Til butik
NKT Plastkappeledning PKAJ 5G1,5mm2. Sort 50mtr. rg billede

Produktinformation

Plastkappeledning PKAJ 5G1,5mm2 sort 50m rg

Produktspecifikationer

Kategori: Fleksible kabler < 1 kV
EAN: 5702950254056
Varenr.: 4232500691
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 5g1,5 pkaj sort rg50
43,75 kr
Til butik
N
Produktbillede

Produktinformation

Anvendelse: Tilledninger til brugsgenstande i overensstemmelse med SB afsnit 6:2001. Indre ledninger i brugsgenstande, belysningsgenstande m.v. i henhold til konstruktionsforskrifterne. Ledningstypen er ikke egnet til langvarig anvendelse i det fri. > 1,5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: fleksible kabler
EAN: 5702950254056
Varenr.: 3032302809
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDNING 5G1,5 PKAJ SORT RG50
47,7 kr
Til butik
LEDNING 5G1,5 PKAJ SORT RG50 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Kabler
EAN: 5702950254056
Varenr.: 15842466595151
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)
1.554 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk25 kr25 krKøb
2MaintainIt43,75 kr43,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN47,7 kr47,7 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.554 kr1.753 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 21,25 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 1.654 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 451 kr.

Den nuværende pris på 25 kr er 94% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for NKT PKAJ H05VV-F, 5G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202625 kr18,75 kr (43%)
22. maj 202643,75 kr18,75 kr (75%)
24. apr. 202625 kr18,75 kr (43%)
23. apr. 202643,75 kr18,75 kr (75%)
28. mar. 202625 kr20,84 kr (45%)
27. mar. 202645,84 kr20,84 kr (83%)
22. mar. 202625 kr18,75 kr (43%)
21. mar. 202643,75 kr18,75 kr (75%)
6. mar. 202625 kr20,84 kr (45%)
5. mar. 202645,84 kr20,84 kr (83%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret