Gå til hovedindhold

NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)

NKTEludstyrEAN: 5702950253868
Pris fra 15 krtil 1.158 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.143 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 15 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
NKT Plastkappeledning PKAJ 3G1,5mm2. Sort 50mtr. rg
15 kr
Til butik
NKT Plastkappeledning PKAJ 3G1,5mm2. Sort 50mtr. rg billede

Produktinformation

Plastkappeledning PKAJ 3G1,5mm2 sort 50m rg

Produktspecifikationer

Kategori: Fleksible kabler < 1 kV
EAN: 5702950253868
Varenr.: 4232500675
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 3g1,5 pkaj sort rg50
27,5 kr
Til butik
N
Produktbillede

Produktinformation

Anvendelse: Tilledninger til brugsgenstande i overensstemmelse med SB afsnit 6:2001. Indre ledninger i brugsgenstande, belysningsgenstande m.v. i henhold til konstruktionsforskrifterne. Ledningstypen er ikke egnet til langvarig anvendelse i det fri. > 1,5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: fleksible kabler
EAN: 5702950253868
Varenr.: 3032302508
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ledning PKAJ 3G1,5 sort R50
29,33 kr
Til butik
Ledning PKAJ 3G1,5 sort R50 billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Rør & Kanaler / Kabler
EAN: 5702950253868
Varenr.: 15845429707087
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Ledning PKAJ 3G1,5 sort R50
29,33 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ledning H05VV-F PKAJ 3G1,5 sort S50 - 50 meter
590 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)
1.158 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk15 kr15 krKøb
2MaintainIt27,5 kr27,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN29,33 kr29,33 krKøb
4EL-NETSALG29,33 kr29,33 krKøb
5WATTOO.DK590 kr590 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.158 kr1.357 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 12,5 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 28,22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 15 kr er 25% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 45% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for NKT PKAJ H05VV-F, 3G1,5 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202615 kr12,5 kr (45%)
22. maj 202627,5 kr12,5 kr (83%)
24. apr. 202615 kr12,5 kr (45%)
23. apr. 202627,5 kr12,5 kr (83%)
28. mar. 202615 kr13,22 kr (47%)
27. mar. 202628,22 kr13,22 kr (88%)
22. mar. 202615 kr11,25 kr (43%)
21. mar. 202626,25 kr11,25 kr (75%)
6. mar. 202615 kr13,22 kr (47%)
5. mar. 202628,22 kr13,22 kr (88%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret