Gå til hovedindhold

NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)

NKTEludstyrEAN: 5702950253783
Pris fra 11,25 krtil 975 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 963,75 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Pkaj 3G1Mm Sort R50
11,25 kr
Til butik
Pkaj 3G1Mm Sort R50 billede

Produktinformation

Beskrivelse på vej.

Produktspecifikationer

Kategori: Fleksible kabler < 1 kV
EAN: 5702950253783
Varenr.: 4232500659
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 3g1,0 pkaj sort rg50
18,75 kr
Til butik
N
Produktbillede

Produktinformation

Anvendelse: Tilledninger til brugsgenstande i overensstemmelse med SB afsnit 6:2001. Indre ledninger i brugsgenstande, belysningsgenstande m.v. i henhold til konstruktionsforskrifterne. Ledningstypen er ikke egnet til langvarig anvendelse i det fri. > 1,5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: fleksible kabler
EAN: 5702950253783
Varenr.: 3032302427
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Rund PKAJ 3G1 sort 50m
20,56 kr
Til butik
Rund PKAJ 3G1 sort 50m billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Kabler
EAN: 5702950253783
Varenr.: 15842422849871
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Rund PKAJ 3G1 sort 50m
20,56 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
PKAJ 3G1mm Sort R50 - Nexans - 50 meter
518 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)
975 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk11,25 kr11,25 krKøb
2MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
3EL-GROSSISTEN20,56 kr20,56 krKøb
4EL-NETSALG20,56 kr20,56 krKøb
5WATTOO.DK518 kr518 krKøb
6CS MEGASTORE DK975 kr1.174 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 10 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 466 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 11,25 kr er 70% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 40% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for NKT PKAJ H05VV-F, 3G1 - Tilledning, Sort Rg 50 - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202611,25 kr7,5 kr (40%)
22. maj 202618,75 kr7,5 kr (67%)
24. apr. 202611,25 kr7,5 kr (40%)
23. apr. 202618,75 kr7,5 kr (67%)
28. mar. 202611,25 kr9,31 kr (45%)
27. mar. 202620,56 kr9,31 kr (83%)
22. mar. 202611,25 kr7,5 kr (40%)
21. mar. 202618,75 kr7,5 kr (67%)
6. mar. 202611,25 kr9,31 kr (45%)
5. mar. 202620,56 kr9,31 kr (83%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret