Gå til hovedindhold

Solar Plus Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter)

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151009951
Pris fra 12,14 krtil 596,73 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 584,59 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,77 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 12.14 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
PKAJ 3G1,5 mm2 sort (h05vv-f) plastkabel
12,14 kr
Til butik
PKAJ 3G1,5 mm2 sort (h05vv-f) plastkabel billede

Produktinformation

PKAJ Plastkappekabel Anvendes indendørs som tilledning til belysnings- og brugsgenstande m.v. Konstruktionsstandard CENELEC HD 21.5. S3. IEC 60227-5, HAR Brandtekniske specifikationer IEC60332-1 Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Yd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plastkappekabel, Pkaj
EAN: 5705151009951
Varenr.: 144045
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 3g1,5 h05vv-f sort r50
12,5 kr
Til butik
P
Produktbillede

Produktinformation

AnvendelseAnvendes indendørs som tilledning til belysnings- og brugsgenstande m.v.KonstruktionsstandardCENELEC HD 21.5.S3 IEC 60227-5, HARBrandtekniske specifikationerIEC60332-1KonstruktionLeder Fintrådet kobberIsolation PVC, blyfriYderkappe PVC blyfri ,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: fleksible kabler
EAN: 5705151009951
Varenr.: 0832102833
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDNING 3G1,5 H05VV-F SORT R50
15,43 kr
Til butik
LEDNING 3G1,5 H05VV-F SORT R50 billede

Produktinformation

Anvendelse Anvendes indendørs som tilledning til belysnings- og brugsgenstande m.v. Konstruktionsstandard CENELEC HD 21.5.S3 IEC 60227-5, HAR Brandtekniske specifikationer IEC60332-1 Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Yderkappe PVC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Kabler
EAN: 5705151009951
Varenr.: 15842379039055
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Plastkabel 3G1,5 mm sort - 50 meter
561 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter)
561 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ledning 3G1,5 H05Vv-F Sort R50
596,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk12,14 kr12,14 krKøb
2MaintainIt12,5 kr12,5 krKøb
3EL-GROSSISTEN15,43 kr15,43 krKøb
4WATTOO.DK561 kr561 krKøb
5CS MEGASTORE DK561 kr600 krKøb
6Billigelogvvs.dk596,73 kr596,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 9,76 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 515 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 12,14 kr er 85% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Tilledning rund, pvc 3G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 9,4 mm - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202612,14 kr
24. maj 202612,5 kr
8. maj 202612,14 kr
6. maj 202611,4 kr1,1 kr (9%)
5. maj 202612,5 kr1,1 kr (10%)
24. apr. 202611,4 kr
21. apr. 202611,25 kr
18. apr. 202611,4 kr
17. apr. 202611,25 kr
24. mar. 202610,77 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret