Gå til hovedindhold

Solar Plus Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter)

Solar PlusEludstyrEAN: 5705151010162
Pris fra 18,7 krtil 1.021 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.002,3 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17,56 kr 6. maj

Sammenlign priser på Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18.7 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
PKAJ 5G1,50 mm2 sort (h05vv-f) plastkabel
18,7 kr
Til butik
PKAJ 5G1,50 mm2 sort (h05vv-f) plastkabel billede

Produktinformation

Anvendelse Anvendes indendørs som tilledning til belysnings- og brugsgenstande m.v. Konstruktionsstandard CENELEC HD 21.5. S3. IEC 60227-5, HAR Brandtekniske specifikationer IEC60332-1 Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Yderkappe PV...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Plastkappekabel, Pkaj
EAN: 5705151010162
Varenr.: 144051
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ledning 5g1,5 h05vv-f sort. r50
20 kr
Til butik
Ledning 5g1,5 h05vv-f sort. r50 billede

Produktinformation

AnvendelseAnvendes indendørs som tilledning til belysnings- og brugsgenstande m.v.KonstruktionsstandardCENELEC HD 21.5.S3 IEC 60227-5, HARBrandtekniske specifikationerIEC60332-1KonstruktionLeder Fintrådet kobberIsolation PVC, blyfriYderkappe PVC blyfri ,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: fleksible kabler
EAN: 5705151010162
Varenr.: 0832102914
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LEDNING 5G1,5 H05VV-F SORT. R50
22 kr
Til butik
LEDNING 5G1,5 H05VV-F SORT. R50 billede

Produktinformation

Anvendelse Anvendes indendørs som tilledning til belysnings- og brugsgenstande m.v. Konstruktionsstandard CENELEC HD 21.5.S3 IEC 60227-5, HAR Brandtekniske specifikationer IEC60332-1 Konstruktion Leder Fintrådet kobber Isolation PVC, blyfri Yderkappe PVC...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
Kategori: Kabler
EAN: 5705151010162
Varenr.: 15842376089935
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter)
924 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Plastkabel 5G1,5 mm sort - 50 meter
1.021 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk18,7 kr18,7 krKøb
2MaintainIt20 kr20 krKøb
3EL-GROSSISTEN22 kr22 krKøb
4CS MEGASTORE DK924 kr963 krKøb
5WATTOO.DK1.021 kr1.021 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter)

PriceData har fulgt prisen på Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 15,67 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 966 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 18,7 kr er 86% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Tilledning rund, pvc 5G1,5 mm² PKAJ sort 300/500V ring, kabeldiameter 11,6 mm - (50 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202618,7 kr1,3 kr (7%)
24. maj 202620 kr1,3 kr (7%)
8. maj 202618,7 kr1,14 kr (6%)
6. maj 202617,56 kr2,44 kr (12%)
5. maj 202620 kr2,44 kr (14%)
24. apr. 202617,56 kr2,44 kr (12%)
23. apr. 202620 kr2,44 kr (14%)
18. apr. 202617,56 kr
17. apr. 202617,81 kr
8. apr. 202617,56 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret