Gå til hovedindhold

NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm

NKTKablerEAN: 5702950710477
Pris fra 3,33 krtil 499 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 495,67 kr (99% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.33 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabelbøjle 20mm 2 lap forzinket - pr. stk.
3,33 kr
Til butik
Kabelbøjle 20mm 2 lap forzinket - pr. stk. billede

Produktinformation

Til oplægning af kabler.

Produktspecifikationer

Kategori: Bøjler
EAN: 5702950710477
Varenr.: 15848799502671
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
3,33 kr
Til butik
Kabelbøjle 20mm 2 lap forzinket - pr. stk. billede

Produktinformation

Kabelbøjlen med 20 mm diameter og to lapper er designet til effektiv fastgørelse af installationskabler og rør både indendørs og udendørs. Fremstillet i galvaniseret båndstål med varmeforzinkning, sikrer den en holdbar og rustbeskyttet løsning, som fastho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bøjler
EAN: 5702950710477
Varenr.: 15109591957830
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 20 mm, m/2 lapper - 100 stk
296 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 20 mm, m/2 lapper - 100 stk
309 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 20 mm, m/2 lapper - 100 stk
319 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm
339 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle Nr. 20 med 2 lap, forzinket (100)
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN3,33 kr3,33 krKøb
2EL-NETSALG3,33 kr3,33 krKøb
3LavprisEl296 kr296 krKøb
4BilligVVS DK309 kr309 krKøb
5LavprisVærktøj319 kr319 krKøb
6Greenline339 kr339 krKøb
7CS MEGASTORE DK499 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm

PriceData har fulgt prisen på NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm i 164 dage. Laveste pris i perioden er 3,33 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 3,33 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 20mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 20263,33 kr238,67 kr (99%)
3. mar. 2026242 kr238,67 kr (7167%)
10. feb. 20263,33 kr235,67 kr (99%)
7. feb. 2026239 kr10 kr (4%)
6. feb. 2026249 kr10 kr (4%)
1. feb. 2026239 kr9 kr (4%)
31. jan. 2026248 kr9 kr (4%)
27. jan. 2026239 kr235,67 kr (7077%)
14. jan. 20263,33 kr235,67 kr (99%)
13. jan. 2026239 kr235,67 kr (7077%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret