Gå til hovedindhold

NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm

NKTKablerEAN: 5702950710507
Pris fra 546 krtil 902 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 356 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 21. mar.

Sammenlign priser på NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 546 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper - 100 stk
546 kr
Til butik
Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper - 100 stk billede

Produktinformation

Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper - 100 stk Til oplægning af kabler. Materiale: Halvhårdt båndstål Dimension: 26 mm Overfladebehandling: Varmgalvaniseret Salgsforpakning: 100 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: Kabler
Størrelse: 26mm
EAN: 5702950710507
Varenr.: 3039317936
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper - 100 stk
579 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm
619 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 26 mm, m/2 lapper - 100 stk
625 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle med 2 lapper - 26 mm
629 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle Nr. 26 med 2 lap, forzinket (100)
902 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl546 kr546 krKøb
2LavprisVærktøj579 kr579 krKøb
3Greenline619 kr619 krKøb
4BilligVVS DK625 kr625 krKøb
5LavprisVVS629 kr629 krKøb
6CS MEGASTORE DK902 kr941 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm

PriceData har fulgt prisen på NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm i 84 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 579 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 472 kr.

Den nuværende pris på 546 kr er 16% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 100 stk, 26mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026546 kr33 kr (6%)
11. maj 2026579 kr33 kr (6%)
30. apr. 2026546 kr31 kr (6%)
27. apr. 2026515 kr64 kr (14%)
24. apr. 2026451 kr28 kr (6%)
23. apr. 2026479 kr28 kr (6%)
9. apr. 2026451 kr92 kr (26%)
21. mar. 2026359 kr80 kr (18%)
20. mar. 2026439 kr80 kr (22%)
9. mar. 2026359 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret