Gå til hovedindhold

NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.)

NKTKablerEAN: 5702950710378
Pris fra 1,11 krtil 259 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 257,89 kr (100% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1.11 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kabelbøjle ø8mm 2lap varmgalvaniseret
1,11 kr
Til butik
Kabelbøjle ø8mm 2lap varmgalvaniseret billede

Produktinformation

Kabel bøjler 1 og 2 lappet. Materiale halvhårdt båndstål. Overfladebehandling Varmgalvaniseret, lagtykkelse 20 µm. Anvendelse: Til oplægning af kabler.

Produktspecifikationer

Mærke: NKT
Kategori: bøjler til kabel og rør
EAN: 5702950710378
Varenr.: 3039302938
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Kabelbøjle 8 M/2 Lap.(200Stk) Bøjle Nummer 8 Varmforzinket M/2
1,48 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Kabelbøjle 8mm 2 lap forzinket - pr. stk.
1,7 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
1,7 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.)
218 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 8 mm, m/2 lapper - 200 stk
219 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 8 mm, m/2 lapper - 200 stk
219 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kabelbøjle Ø8Mm 2Lap Varmgalvaniseret
219,88 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
NKT Kabelbøjle Nr. 8 med 2 lap, forzinket (200 stk)
233,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NKT kabelbøjle, 2 lapper, forzinket, 200 stk, 8mm
239 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kabelbjler af varmegalvaniseret stl med 2 lap til 8 mm - 200 stk
255 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Kabelbøjle, 8 mm, m/2 lapper - 200 stk
259 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kabelbøjle med 2 lapper - 8 mm
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt1,11 kr1,11 krKøb
2vvsfittings.dk1,48 kr1,48 krKøb
3EL-GROSSISTEN1,7 kr1,7 krKøb
4EL-NETSALG1,7 kr1,7 krKøb
5CS MEGASTORE DK218 kr257 krKøb
6LavprisEl219 kr219 krKøb
7LavprisVærktøj219 kr219 krKøb
8Billigelogvvs.dk219,88 kr219,88 krKøb
9VVS.dk233,75 kr233,75 krKøb
10Greenline239 kr239 krKøb
11WATTOO.DK255 kr255 krKøb
12BilligVVS DK259 kr259 krKøb
13LavprisVVS259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.)

PriceData har fulgt prisen på NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1,11 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 239 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 91 kr.

Den nuværende pris på 1,11 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for NKT Kabelbøjle Nr.8 2 lap huldiameter Ø5mm halvhårdt båndstål Varmgalvaniseret - (200 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261,11 kr
25. apr. 20261,16 kr
23. apr. 20261,63 kr231,37 kr (99%)
22. apr. 2026233 kr231,37 kr (14194%)
19. apr. 20261,63 kr231,37 kr (99%)
18. apr. 2026233 kr231,37 kr (14194%)
15. apr. 20261,63 kr231,37 kr (99%)
14. apr. 2026233 kr231,37 kr (14194%)
21. mar. 20261,63 kr217,37 kr (99%)
20. mar. 2026219 kr217,37 kr (13336%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret