Gå til hovedindhold

NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint

NiveaSolcremeEAN: 4006000173009
Pris fra 79 krtil 169,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 90,95 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 49 kr 17. apr.

Sammenlign priser på NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nivea Daily Fluid Medium Tinted SPF 50+ 40ml
79 kr
Til butik
Nivea Daily Fluid Medium Tinted SPF 50+ 40ml billede

Produktinformation

Solbeskyttelsesfluid til ansigtet giver ultralet, medium-tonet SPF 50+-beskyttelse med UVA/UVB og beskyttelse mod high-energy visible light til sart ansigtshud. NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid Medium Tinted SPF 50+ er beriget med hyaluronsyre for øjeblikkelig fugt og en frisk hudfornemmelse samt antioxidant støtte fra Licochalcone A, der hjælper med at beskytte hudceller mod oxidativ stress; den tonede, matterende dry-touch-formel er ikke-fedtet og ikke-klæbrig for en jævn, naturligt udseende tone med langvarig dækning. Ultralet daglig solbeskyttelsesfluid til ansigtet med tonede pigmenter SPF 50+ UVA/UVB-beskyttelse Hjælper med at beskytte mod effekterne af high-energy visible light Hyaluronsyre for øjeblikkelig fugt Licochalcone A antioxidant støtte Matterende effekt med dry touch Ikke-fedtet og ikke-klæbrig fornemmelse Behagelig daglig ansigtsbeskyttelse, der fugter, matterer og udjævner hudtonen i ét trin.

Produktspecifikationer

Mærke: Nivea
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4006000173009
EAN: 4006000173009
Varenr.: 3352403
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Sun UV Fluid Medium Tinted 50+ 40ml
-40%81 kr
Før 136 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nivea Sun Daily Fluid Medium Tinted SPF 50+ 40 ml
-36%108,36 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nivea Sun Daily Fluid Medium Tinted SPF 50+ 40 ml billede

Produktinformation

Nivea Sun Daily Fluid Medium Tinted SPF 50+ er en innovativ solcreme, der kombinerer effektiv beskyttelse med pleje og naturlig skønhed. Denne ultralette, tonede creme er udviklet til at beskytte din hud mod de skadelige UVA/UVB-stråler samt højenergisynl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nivea
Kategori: Sunscreen
EAN: 4006000173009
Varenr.: 116277
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NIVEA UV Face Ultra Fluid Medium Tinted SPF50+ 40 ml
126 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint
135 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nivea Daily Fluid Medium Tinted SPF 50+ (40 ml)
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK79 kr118 krKøb
2Cocopanda DK81 kr81 krKøb
3NiceHair.dk108,36 kr108,36 krKøb
4NordicFeel DK126 kr126 krKøb
5Lyko DK135 kr135 krKøb
6Made4men Danmark169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint

PriceData har fulgt prisen på NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint i 180 dage. Laveste pris i perioden er 49 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 11% over normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for NIVEA SUN UV Face Specialist Ultra Light Daily Fluid, Medium Tint de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 202679 kr30 kr (61%)
17. apr. 202649 kr26 kr (35%)
11. apr. 202675 kr4 kr (5%)
4. dec. 202579 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret