Gå til hovedindhold

NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml

NIVEASolcremeEAN: 4006000063393
Pris fra 82 krtil 135 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 78 kr 24. apr.

Sammenlign priser på NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Sun UV Face Specialist Blemish Control SPF50+ 40ml
-41%82 kr
Før 138 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NIVEA Sun UV Face Specialist Blemish Control SPF50+ 40ml billede

Produktinformation

Nivea Sun UV Face Sensitive Cream SPF50+ er en solcreme til ansigtet, der øjeblikkeligt beskytter mod UV-stråler.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Ansigt
Artikel nr.: 895147
EAN: 4006000063393
Varenr.: 3295871
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NIVEA UV Face Specialist Blemish Control SPF50+ 40 ml
121 kr
Til butik
NIVEA UV Face Specialist Blemish Control SPF50+ 40 ml billede

Produktinformation

Effektiv solbeskyttelse til uren hudNIVEA UV Face Specialist Blemish Control SPF50+ er specialudviklet til at beskytte ansigtshuden mod skadelige UV-stråler uden at tilstoppe porerne. Den lette formel er ideel til uren hud og hud med urenheder, og giver samtidig en meget høj beskyttelse mod både UVA- og UVB-stråler, der kan føre til for tidlig ældning af huden.Fordele ved NIVEA UV Face SpecialistSPF50+ giver meget høj beskyttelse mod solens skadelige strålerSpecielt udviklet til uren og problemhudTilstopper ikke porerne og forværrer ikke urenhederIndeholder niacinamid der hjælper med at forbedre hudens udseendeSådan bruger du solcremenPåfør rigeligt på ansigtet og halsen 20 minutter før soleksponering. Gentag påføringen regelmæssigt, især efter svømning eller aftørring.Beskyt din hud effektivt uden at bekymre dig om tilstoppede porer. Prøv NIVEA UV Face Specialist Blemish Control SPF50+ i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Solcreme til ansigtet
Størrelse: 40 ml
Artikel nr.: 123971
EAN: 4006000063393
Varenr.: 123971
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml
130 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA SUN UV Face Specialist Derma Skin Clear SPF50+ 40 ml
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK82 kr82 krKøb
2NordicFeel DK121 kr121 krKøb
3CS MEGASTORE DK130 kr169 krKøb
4Lyko DK135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml

PriceData har fulgt prisen på NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 73 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for NIVEA_Sun UV Face Derma Blemish Control Fluid SPF50+ moisturizing sunscreen lotion for skin with imperfections 40ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202682 kr45 kr (35%)
11. maj 2026127 kr2,36 kr (2%)
10. maj 2026124,64 kr37,64 kr (43%)
8. maj 202687 kr42 kr (33%)
3. maj 2026129 kr44 kr (52%)
2. maj 202685 kr44 kr (34%)
1. maj 2026129 kr42 kr (48%)
30. apr. 202687 kr42 kr (33%)
25. apr. 2026129 kr51 kr (65%)
24. apr. 202678 kr51 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret