Gå til hovedindhold

Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30

NuxeSolcremeEAN: 3264680041990
Pris fra 168 krtil 329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 162 kr 9. maj

Sammenlign priser på Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 168 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30
168 kr
Til butik
Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30 billede

Produktinformation

Nuxe, Sun Gold, UV Protection, Tanning Oil, SPF 30, 150 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 3264680041990
EAN: 3264680041990
Varenr.: 3374769
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
NUXE Sun Tanning Oil Gold SPF30, 150ml.
234,95 kr
Til butik
NUXE Sun Tanning Oil Gold SPF30, 150ml. billede

Produktinformation

Beskyt og forskøn din hud med en strålende gylden glød takket være denne smukke glitrende sololie med høj beskyttelse. Sun Oil Gold SPF30 Face and Body tilbyder bredspektret beskyttelse mod UVA- og UVB-stråler samt blåt lys via et eksklusivt patenteret fi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nuxe
Kategori: Nuxe Sun
EAN: 3264680041990
Varenr.: 42329
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NUXE Sun Tanning Oil Gold SPF30 (150 ml)
-25%255 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NUXE Sun Tanning Oil Gold SPF30 (150 ml) billede

Produktinformation

Beskyt din hud mod solens stråler, mens du forskønner den med en uimodståelig gylden glød med vores første skinnende olie med høj beskyttelse. Denne Sun Oil Gold SPF30 Face and Body giver en bredspektret beskyttelse mod UVA/UVB og blåt lys takket være et eksklusivt patenteret filtreringssystem. Den giver en forstærket anti-aging cellulær beskyttelse gennem en dobbelt effektivitet mod UVA. Den er vandfast og ikke-komedogen og egner sig til alle hudtyper. Dens glødende tekstur af 100 % naturlige perlemorspartikler fugter og trænger hurtigt ind med en ikke-fedtet film, der forskønner alle hudtoner med en utrolig skinnende og gylden finish. Huden bliver forskønnet, fugtet og lysende med en langtidsholdbar kulør. Den stemningsfulde ferieduft fanger sanserne med sine noter af sød appelsin, tiaréblomst og vanilje, en ægte invitation til at nyde sommerfølelsen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NUXE
Kategori: Sololie
0
Artikel nr.: NUXVN067101
EAN: 3264680041990
Varenr.: B098021
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
NUXE Sun Tanning Oil Gold SPF 30 - 150 ml
-25%262,5 kr
Før 350 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nuxe Sun Tanning Oil Gold SPF30 150 ml
274 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nuxe Sun Tanning Oil Gold SPF30 150 ml
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK168 kr207 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk234,95 kr234,95 krKøb
3Bangerhead DK255 kr255 krKøb
4NiceHair.dk262,5 kr262,5 krKøb
5Lyko DK274 kr274 krKøb
6NordicFeel DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30

PriceData har fulgt prisen på Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 162 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 234,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 168 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Nuxe Sun Gold UV Protection Tanning Oil SPF 30 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026168 kr66,95 kr (28%)
30. maj 2026234,95 kr45,95 kr (24%)
29. maj 2026189 kr6 kr (3%)
28. maj 2026195 kr39,95 kr (17%)
27. maj 2026234,95 kr45,95 kr (24%)
26. maj 2026189 kr27 kr (17%)
9. maj 2026162 kr24 kr (13%)
27. apr. 2026186 kr3 kr (2%)
24. apr. 2026189 kr27 kr (17%)
21. apr. 2026162 kr27 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret