Gå til hovedindhold

NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 +

NiveaSolcremeEAN: 4006000128689
Pris fra 81 krtil 169,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 88,95 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80 kr 7. maj

Sammenlign priser på NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 + og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NIVEA Sun 2In1 Primer Daily UV Serum SPF50+ 30 ml
-40%81 kr
Før 136 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NIVEA Sun 2In1 Primer Daily UV Serum SPF50+ 30 ml billede

Produktinformation

Sun 2In1 Primer Daily UV Serum SPF50+ er en let ansigtssolcreme med meget høj beskyttelse, der både beskytter og blødgør huden på få sekunder.

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Ansigt
Artikel nr.: 895225
EAN: 4006000128689
Varenr.: 3318976
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 +
102 kr
Til butik
NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 + billede

Produktinformation

- Solcreme, der beskytter huden mod UVA/UVB-stråler - Parfumefri solbeskyttelse til ansigtet- Hurtigtabsorberende, ikke-klistret UV-serum- Med Licochalcone A & 2x Hyaluron- Perfekt til daglig brug- Perfekt under makeupNIVEA SUN UV Face 2in1 Daily UV serum SPF 50+ 30 ml er en solcreme til ansigtet med en meget høj beskyttelse. Specielt udviklet til at beskytte og blødgøre huden i ansigtet på få sekunder. Denne innovative, lette solcreme til ansigtet beskytter huden mod solens UVA/UVB-stråler samt effekterne af højenergilys, der forårsager tidlig aldring. Denne solcreme til ansigtet er beriget med to typer hyaluron. Langkædet hyaluron, der fugter hudens øverste lag, og kortkædet hyaluron, der trænger dybere ind og stimulerer hudens naturlige hyaluronproduktion (in vitro). Solcremen indeholder også den kraftfulde antioxidant Licochalcone A, der aktiverer hudens eget forsvar og beskytter celler mod oxidativ stress. Det lette UV-serum er parfumefrit, absorberes hurtigt af huden og efterlader ingen hvide rester. Det passer til alle hudtyper, selv sensitiv hud. Perfekt under makeup. Perfekt til daglig brug året rundt for at beskytte den sensitive hud i ansigtet.Anvendelse:1. Påfør rigeligt før soleksponering2. Påfør ofte igen, især efter svømning, sved eller aftørring med håndklæde, for at bevare den oprindelige beskyttelse.3. At mindske mængden vil sænke beskyttelsesniveauet betydeligt.4. Bliv ikke for længe i solen, selvom du bruger en solcreme.5. Overeksponering for solen er en alvorlig sundhedsrisiko.6. Hold spædbørn og små børn væk fra direkte sollys.7. Undgå kontakt med øjnene 8. Lad den absorbere helt.9. Undgå direkte kontakt med tekstiler og hårde overflader for at forhindre pletter. NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 +...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NIVEA
Kategori: Til ansigtet
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: 95225
EAN: 4006000128689
Varenr.: 1479-727-0030
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nivea Sun UV Face 2in1 daily UV serum SPF 50+ 30 ml
-36%108,36 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nivea Sun UV Face 2in1 daily UV serum SPF 50+ 30 ml billede

Produktinformation

Nivea Sun UV Face 2in1 daily UV serum SPF 50+ er et ultralet serum med SPF 50+, som beskytter din hud mod skadelige UVA/UVB-stråler og højenergisynligt lys, der kan føre til for tidlig aldring, samtidig med at den giver intens fugt og en jævn, glat hud. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nivea
EAN: 4006000128689
Varenr.: 116274
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NIVEA Sun UV Face 2in1 Daily Serum SPF50+ 30 ml
117 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nivea - Sun Primer UV Face 2 in 1 Daily UV Serum SPF 50+
-30%119 kr
Før 170 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nivea 2in1 Primer UV serum SPF50 30ml
120 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Nivea - 2in1 Primer Uv Serum Spf50 - 30 Ml
139,95 kr
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Nivea 2in1 Primer Daily UV Serum SPF50+ (30 ml)
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 + koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 + koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK81 kr81 krKøb
2Lyko DK102 kr102 krKøb
3NiceHair.dk108,36 kr108,36 krKøb
4NordicFeel DK117 kr117 krKøb
5BilligParfume.dk119 kr119 krKøb
6Proshop DK120 kr159 krKøb
7Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
8Made4men Danmark169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 +

PriceData har fulgt prisen på NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 + i 162 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 114 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 94 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 +. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for NIVEA SUN UV Face specialist 2in1 Primer Daily UV Serum SPF 50 + de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202681 kr27,36 kr (25%)
12. maj 2026108,36 kr28,36 kr (35%)
7. maj 202680 kr8 kr (9%)
2. maj 202688 kr9 kr (9%)
30. apr. 202697 kr8,15 kr (9%)
29. apr. 202688,85 kr6,15 kr (6%)
28. apr. 202695 kr6 kr (6%)
24. apr. 2026101 kr13 kr (11%)
23. apr. 2026114 kr13 kr (13%)
21. apr. 2026101 kr6,92 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret