Gå til hovedindhold

NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m.

NilfiskSanitetEAN: 5715492041572
Pris fra 138,21 krtil 482 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 343,79 kr (71% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 128 kr 20. maj

Sammenlign priser på NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138.21 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
RØR Ø51MM L=2M HVID PLAST
138,21 kr
Til butik
RØR Ø51MM L=2M HVID PLAST billede

Produktinformation

Rør til rørsystem for centralstøvsuger, Ø51mm, hvid plast, længde 2m.

Produktspecifikationer

Mærke: NILFISK
EAN: 5715492041572
Varenr.: 15842259239247
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rør Ø51Mm L=2M Hvid Plast
146,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rør ø51mm l=2m hvid plast
152,5 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Rørsystem støvsuger ø51mm Længde 2 meter
172 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nilfisk Rør 2 m ø51mm hvid plast hobby/prof
472 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
482 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN138,21 kr138,21 krKøb
2Billigelogvvs.dk146,99 kr146,99 krKøb
3MaintainIt152,5 kr152,5 krKøb
4Elvvs.dk172 kr172 krKøb
5Proshop DK472 kr682 krKøb
6CS MEGASTORE DK482 kr681 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m.

PriceData har fulgt prisen på NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m. i 170 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 138,21 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for NILFISK Rør til rørsystem for centralstøvsuger, ø51 mm, hvid plast, længde 2 m. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026138,21 kr10,21 kr (8%)
20. maj 2026128 kr10,21 kr (7%)
9. maj 2026138,21 kr1,63 kr (1%)
7. maj 2026136,58 kr5,42 kr (4%)
6. maj 2026142 kr5,42 kr (4%)
28. mar. 2026136,58 kr1,58 kr (1%)
22. mar. 2026135 kr1 kr (1%)
16. mar. 2026134 kr2,58 kr (2%)
4. mar. 2026136,58 kr2,42 kr (2%)
3. mar. 2026139 kr2,42 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret