Gå til hovedindhold

NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger.

NilfiskSanitetEAN: 5715492041909
Pris fra 108 krtil 145 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106 kr 17. apr.

Sammenlign priser på NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger. og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
108 kr
Til butik
NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger. billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nilfisk
Kategori: Tilbehør
Farve: 1
Artikel nr.: 42000245
EAN: 5715492041909
Varenr.: 3339712
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nilfisk Lim til pvc hobby/prof
109 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LIM TIL RØRSYSTEM FOR CENTRALSTØVSUGER
116,99 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Lim Til Rørsystem For Centralstøvsuger
124,41 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lim til rørsystem for centralstøvsuger
128,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Lim Til Rørsystem For Støvsuger
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK108 kr147 krKøb
2Proshop DK109 kr148 krKøb
3EL-GROSSISTEN116,99 kr116,99 krKøb
4Billigelogvvs.dk124,41 kr124,41 krKøb
5MaintainIt128,75 kr128,75 krKøb
6Elvvs.dk145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger.

PriceData har fulgt prisen på NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger. i 177 dage. Laveste pris i perioden er 103 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 115 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for NILFISK Lim, 60 ml til samling af rør og fittings i rørsystem til centralstøvsuger. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026108 kr1 kr (1%)
29. maj 2026109 kr1 kr (1%)
28. maj 2026108 kr1 kr (1%)
25. maj 2026109 kr1 kr (1%)
21. maj 2026108 kr1 kr (1%)
20. maj 2026109 kr1 kr (1%)
15. maj 2026108 kr1 kr (1%)
14. maj 2026109 kr1 kr (1%)
10. maj 2026108 kr1 kr (1%)
5. maj 2026109 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret