Gå til hovedindhold

AO Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk

AOSanitetEAN: 8027830426406
Pris fra 85,13 krtil 151,25 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 66,12 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67,69 kr 10. maj

Sammenlign priser på Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85.13 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
OPHÆNGSBESLAG TIL FORD.RØR 3/4".
85,13 kr
Til butik
OPHÆNGSBESLAG TIL FORD.RØR 3/4". billede

Produktinformation

Ophængsbeslag til fordelerrør 3/4" - 1 set

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 8027830426406
Varenr.: 15842945925455
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Ophæng til 3/4 ao fordelerrør
90,75 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Ophængsbeslag Til Ford.Rør 3/4".
145,63 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk
148 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Ophængsbeslag til ford.rør 3/4".
151,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN85,13 kr85,13 krKøb
2VVS.dk90,75 kr90,75 krKøb
3Billigelogvvs.dk145,63 kr145,63 krKøb
4CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
5MaintainIt151,25 kr151,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk

PriceData har fulgt prisen på Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk i 170 dage. Laveste pris i perioden er 67,69 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 85,13 kr er 28% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Ophæng til fordelerrør 3/4'' - 1 pose à 2 ophæng = 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202685,13 kr17,44 kr (26%)
10. maj 202667,69 kr62,31 kr (48%)
9. maj 2026130 kr14,64 kr (13%)
7. maj 2026115,36 kr14,64 kr (11%)
6. maj 2026130 kr14,64 kr (13%)
21. mar. 2026115,36 kr9,64 kr (8%)
20. mar. 2026125 kr9,64 kr (8%)
17. mar. 2026115,36 kr9,64 kr (8%)
16. mar. 2026125 kr9,64 kr (8%)
4. mar. 2026115,36 kr9,64 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret