Gå til hovedindhold

Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør

PettinaroliSanitetEAN: 5708347885001
Pris fra 154,25 krtil 237 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 82,75 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140,36 kr 10. maj

Sammenlign priser på Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 154.25 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Vægbeslag til 3/4" fordelerrør
154,25 kr
Til butik
Vægbeslag til 3/4" fordelerrør billede

Produktinformation

Vægbeslag til Pettinaroli ¾ fordelerrør sæt af 2 stk.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 5708347885001
Varenr.: 15842929770831
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Solar Plus Oph T Pettinaroli ¾" Fordeler
164,05 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Solar plus oph t pettinaroli ¾" fordeler
168,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Ophæng t/fordeler pett 3/4
175 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør
179 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør
215 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli Ophæng til fordeler 3/4
237 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN154,25 kr154,25 krKøb
2Billigelogvvs.dk164,05 kr164,05 krKøb
3MaintainIt168,75 kr168,75 krKøb
4Elvvs.dk175 kr175 krKøb
5CompletVVS179 kr179 krKøb
6BilligVVS DK215 kr215 krKøb
7Proshop DK237 kr276 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør i 182 dage. Laveste pris i perioden er 140,36 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 172 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 154,25 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Pettinaroli ophængningssæt til 3/4" fordelerrør de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026154,25 kr13,89 kr (10%)
10. maj 2026140,36 kr18,37 kr (12%)
9. maj 2026158,73 kr6,33 kr (4%)
7. maj 2026152,4 kr8,6 kr (5%)
6. maj 2026161 kr8,6 kr (6%)
21. mar. 2026152,4 kr2,6 kr (2%)
20. mar. 2026155 kr2,6 kr (2%)
17. mar. 2026152,4 kr2,6 kr (2%)
16. mar. 2026155 kr2,6 kr (2%)
4. mar. 2026152,4 kr2,6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret