Gå til hovedindhold

Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis

Nielsen LightLamperEAN: 5703701301029
Pris fra 561 krtil 699 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 138 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 539 kr 16. maj

Sammenlign priser på Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 561 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme
561 kr
Til butik
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme billede

Produktinformation

Nielsen Light er et dansk firma, der har formået at skabe et navn, som er med på trenden og vil bringe lyset ind i stuerne på den bedst mulige måde, med et stærkt hold af designere i ryggen.Trafik Carolin lampeskærm

Produktspecifikationer

Kategori: Indendørslamper
Farve: black, light blue, petroleum, aqua
Størrelse: 1400 mm height, 100 mm diameter
EAN: 5703701301029
Varenr.: 6244200479
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme
595 kr
Til butik
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme billede

Produktinformation

Farvet forfriskning med Salsa gulvlampe fra Nielsen Light Med Salsa gulvlamperne fra Nielsen Light får du mulighed for at give dit hjem et enten større eller mindre farvepift. Salsa lampen fås nemlig i flere farvekombinationer både for standerfarven og l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & spots
Farve: black, light blue, petroleum, aqua
Størrelse: 1400 mm height, 100 mm diameter
EAN: 5703701301029
Varenr.: 6244200479
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme
599 kr
Til butik
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme billede

Produktinformation

Nielsen Light Salsa gulvlampe En fin gulvlampe med 3 flexible arme og et dejligt lys.Gulvlampen minder meget om den kendte, Trafik Gulvlampe, som du selv kan designe. Fleksible arme Afbryder på ledningen H140 cmmax højde (ca. 125 cm med bøjede arme) Skær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lampetyper
Farve: black, light blue, petroleum, aqua
Størrelse: 1400 mm height, 100 mm diameter
EAN: 5703701301029
Varenr.: 6244200479
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme
599 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, sort med blå nuancer skærme
609 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gulvlampe Salsa Sort Med A-P-L Skærme
628,76 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis
637 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E14 Salsa gulvlampe fra Nielsen Light i sort, aqua og lyseblå
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl561 kr561 krKøb
2BilligVVS DK595 kr595 krKøb
3LampeGuru.dk599 kr599 krKøb
4LavprisVVS599 kr599 krKøb
5Greenline609 kr609 krKøb
6EL-GROSSISTEN628,76 kr628,76 krKøb
7CS MEGASTORE DK637 kr676 krKøb
8DetLED.dk699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis

PriceData har fulgt prisen på Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis i 182 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 595 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 535 kr.

Den nuværende pris på 561 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Nielsen Light Salsa Gulvlampe Sort Inkl. Skærme: Hvid, Blå og Turkis de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026561 kr34 kr (6%)
30. maj 2026595 kr34 kr (6%)
21. maj 2026561 kr22 kr (4%)
16. maj 2026539 kr15 kr (3%)
12. maj 2026554 kr35 kr (6%)
11. maj 2026589 kr35 kr (6%)
24. apr. 2026554 kr12 kr (2%)
23. apr. 2026566 kr12 kr (2%)
3. apr. 2026554 kr24 kr (5%)
3. mar. 2026530 kr27 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret