Gå til hovedindhold

Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn

Nielsen LightLamperEAN: 5703701301036
Pris fra 628,76 krtil 709 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 80,24 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 602 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 628.76 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gulvlampe Salsa Krom Med R-G-G Skærme
628,76 kr
Til butik
Gulvlampe Salsa Krom Med R-G-G Skærme billede

Produktinformation

Salsa gulvlampe med krom fod og 3 skærme (rød, gul og grøn). Med tre fleksible kromarme og afbryder på ledningen.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 5703701301036
Varenr.: 15845159633231
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, krom med rød, gul & grøn skærm
629 kr
Til butik
Nielsen Light Salsa gulvlampe, krom med rød, gul & grøn skærm billede

Produktinformation

Salsa gulvlampen er en klassiker fra Nielsen Light. En dekorativ lampe med fleksible arme. Lampen leveres med en rød, grøn og gul lampeskærm, samt fodafbryder. Tekniske specifikationer Skærmfarver: Rød, grøn, gul Standerfarve: Krom Højde: 140 cm (inkl.

Produktspecifikationer

Kategori: Indendørslamper
Farve: chrome, red, yellow, green
Størrelse: height 130-175 cm; diameter 24 cm
EAN: 5703701301036
Varenr.: 6244200482
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn
659 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, krom med rød, gul & grøn skærm
669 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, krom med rød, gul & grøn skærm
675 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E14 Salsa gulvlampe fra Nielsen Light i rød, gul og grøn
699 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nielsen Light Salsa gulvlampe, krom med rød, gul & grøn skærm
709 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN628,76 kr628,76 krKøb
2LavprisEl629 kr629 krKøb
3CS MEGASTORE DK659 kr698 krKøb
4LampeGuru.dk669 kr669 krKøb
5BilligVVS DK675 kr675 krKøb
6DetLED.dk699 kr699 krKøb
7Greenline709 kr709 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn

PriceData har fulgt prisen på Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn i 182 dage. Laveste pris i perioden er 516 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 608 kr.

Den nuværende pris på 628,76 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Nielsen Light Salsa Gulvlampe Krom Inkl. Skærme: Rød, Gul og Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026628,76 kr
26. maj 2026628 kr
24. maj 2026628,76 kr
23. maj 2026629 kr
19. maj 2026628,76 kr
16. maj 2026628 kr
15. maj 2026628,76 kr
13. maj 2026628 kr
11. maj 2026628,76 kr
9. maj 2026628 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret