Gå til hovedindhold

Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable

NetgearHubs og switchesEAN: 0606449168112
Pris fra 2.831 krtil 3.811 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 980 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.807 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2831 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NETGEAR Smart MS108TUP Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE++
2.831 kr
Til butik
NETGEAR Smart MS108TUP Switch 8-porte Gigabit Ethernet PoE++ billede

Produktinformation

NETGEAR Smart MS108TUP - Switch - L3 Lite - smart - 4 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 4 x 100/1000/2.5G (PoE+) - desktop, monterbar på stativ - PoE++ (230 W)

Produktspecifikationer

Mærke: NETGEAR
Artikel nr.: MS108TUP-100EUS
EAN: 0606449168112
Varenr.: 1001685707
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable
2.842 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netgear Ms108tup 8x2.5ge Poe++ 230w Smart Switch
-0%3.811 kr
Før 3.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Netgear Ms108tup 8x2.5ge Poe++ 230w Smart Switch billede

Produktinformation

Otte 2,5G-porte med PoE++ leverer højere hastighed og effekt til edge-enheder 230 W PoE-budget forsyner flere AP'er og kameraer uden ekstra injektorer Smarte administrationsværktøjer lader IT balancere trafik og overvåge PoE-forbrug Kompakt metalchassis med porte og LED'er på fronten passer i smalle racks Et års garanti giver grundlæggende dækning til virksomhedsinstallationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Netgear
Kategori: Switche
Artikel nr.: MS108TUP-100EUS
EAN: 0606449168112
Varenr.: 5020001122

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.831 kr2.831 krKøb
2Proshop DK2.842 kr2.842 krKøb
3Dustin DK3.811 kr3.897,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.687 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 3.405 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.904 kr.

Den nuværende pris på 2.831 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Netgear Smart MS108TUP - switch - 8 ports - smart - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 20262.831 kr11 kr (0%)
25. maj 20262.842 kr11 kr (0%)
22. maj 20262.853 kr11 kr (0%)
20. maj 20262.864 kr33 kr (1%)
18. maj 20262.831 kr44 kr (2%)
14. maj 20262.875 kr33 kr (1%)
13. maj 20262.842 kr11 kr (0%)
8. maj 20262.831 kr11 kr (0%)
7. maj 20262.842 kr11 kr (0%)
30. apr. 20262.831 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret