Gå til hovedindhold

AG Neovo Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance

AG NeovoPræsentationstavlerEAN: 4710739597394
Pris fra 8.767 krtil 9.431 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 664 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.212 kr 7. maj

Sammenlign priser på Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8767 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neovo SMQ-5501 LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay 3840 x 2160 55"
8.767 kr
Til butik
Neovo SMQ-5501 LED-bagbelyst LCD fladt paneldisplay 3840 x 2160 55" billede

Produktinformation

AG Neovo SMQ-5501 - 55" Diagonal klasse (54.6" til at se) - SMQ Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - overvågning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: AG Neovo
Artikel nr.: SMQ-5501
EAN: 4710739597394
Varenr.: 1000623215
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skærm AG Neovo SMQ-5501
9.431 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neovo SMQ-5501
9.431 kr
Til butik
Neovo SMQ-5501 billede

Produktinformation

LED-bagbelysning LCD-fladskærmsdisplay til overvågning leverer en 55" klasse IPS-skærm med 4K UHD (3840 x 2160) opløsning, 24/7-drift og alsidig HDMI/DVI/VGA/LAN-tilslutning. Neovo SMQ-5501 er bygget til kommerciel monitorering og digital signage-miljøer og kombinerer et robust metalkabinet med billedforbedringer som Anti Burn-in Technology, støjreduktion, justerbar gamma og sortniveaujustering for ensartet visning på tværs af lysforhold. 55" klasse (54.6" synlig) IPS-panel med 178°/178° betragtningsvinkler 4K UHD (2160p) opløsning til detaljerede multi-kamerafeeds og indhold Designet til 24/7 kontinuerlig drift Indgange: HDMI, DVI-D, VGA, composite video; samt RS-232 og USB 2.0 LAN (Ethernet) tilslutning til integration i eksisterende opsætninger Indbygget 2-højttalersystem (10 W i alt) og medfølgende fjernbetjening Klare 4K-billeder, pålidelig altid-tilsluttet ydeevne og fleksible forbindelser gør den til et driftssikkert omdrejningspunkt i overvågnings- og kommercielle skærminstallationer.

Produktspecifikationer

Mærke: Neovo
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: SM551011M0000
EAN: 4710739597394
Varenr.: 3384674

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.767 kr8.767 krKøb
2CS MEGASTORE DK9.431 kr9.431 krKøb
3Proshop DK9.431 kr9.431 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance

PriceData har fulgt prisen på Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance i 174 dage. Laveste pris i perioden er 8.212 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 8.319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.289 kr.

Den nuværende pris på 8.767 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Neovo SMQ-5501 SMQ Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for surveillance de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20268.767 kr449 kr (5%)
23. maj 20268.318 kr1 kr (0%)
20. maj 20268.319 kr106 kr (1%)
14. maj 20268.213 kr1 kr (0%)
7. maj 20268.212 kr2 kr (0%)
2. maj 20268.214 kr103 kr (1%)
9. apr. 20268.317 kr1 kr (0%)
1. apr. 20268.318 kr1 kr (0%)
12. mar. 20268.317 kr2 kr (0%)
9. feb. 20268.315 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret