Gå til hovedindhold

iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

IiyamaPræsentationstavlerEAN: 4948570125685
Pris fra 5.962 krtil 7.119 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.157 kr (16% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5962 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" 4K UHD (2160p)
5.962 kr
Til butik
iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG - 55" Diagonal klasse (54.6" til at se) LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - med indbygget SoC medieafspiller - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - sort kant med mat finish

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: LH5560UHS-B2AG
EAN: 4948570125685
Varenr.: 1003504564
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
6.352 kr
Til butik
iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer 55"-klasse 4K UHD-billede med LED-bagbelysning, indbygget SoC-medieafspiller, 24/7-drift og LAN/Wi‑Fi-forbindelse. iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG er en kommerciel fladskærm designet til kontinuerlig signage-brug med et VA-panel med antirefleksbelægning, 500 cd/m² lysstyrke, 4000:1 kontrast samt understøttelse af både landskabs- og portrætmontering i et blæserløst, smal-rammet metalrammedesign. 4K UHD (3840 x 2160) opløsning med 60 Hz billedfrekvens Indbygget Android OS 11 SoC-medieafspiller (ARM Cortex-A53 quad-core, 2 GB RAM, 16 GB lagerplads) Forbindelser: 3x HDMI, 2x USB 2.0, LAN, Wi‑Fi (802.11a/b/g/n/ac), RS-232C Anti-image retention, Frame Rate Control (FRC), Signal Failover, iiSignage² 2 indbyggede højttalere (20 W i alt) Klar 4K-afspilning og robuste digital signage-funktioner hjælper med at holde indholdet kørende problemfrit i professionelle miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: iiyama
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: LH5560UHS-B2AG
EAN: 4948570125685
Varenr.: 3406103
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Digital skærm til skilte - iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" 4K, 500 cd/m², Android 11, Wi‑Fi, 24/7
-12%7.099 kr
Før 8.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Digital skærm til skilte - iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" 4K, 500 cd/m², Android 11, Wi‑Fi, 24/7 billede

Produktinformation

Professionel 55" digital skærm til skilte med 4Kiiyama ProLite LH5560UHS-B2AG er en kraftfuld 4K digital signage skærm på 55" designet til indendørs brug. Med høj lysstyrke på 500 cd/m², antirefleks og VA-panel leverer den skarpe budskaber fra alle vinkler. Den indbyggede Android 11-processor og Wi‑Fi gør det nemt at afspille indhold direkte uden ekstern afspiller - ideel til butikker, receptioner, mødelokaler og uddannelsesmiljøer.Fleksibel 24/7-drift og slankt A‑board designSkærmen er udviklet til 24/7-drift og kan monteres både horisontalt og vertikalt. Det slanke Digital A-board design med smal ramme giver et moderne udtryk, der lader dit indhold fylde rummet.Skærmstørrelse: 138,7 cm (54,6")Opløsning: 3840 × 2160 (4K Ultra HD)Panel: VA, antirefleks, 3HLysstyrke: 500 cd/m²Kontrast: 4.000:1Opdateringshastighed: 60 HzResponstid: 6,5 msBetragtningsvinkler: 178°/178°Haze: 25 %Aktivt område: 1.209,6 × 680,4 mmIndbygget system: Android 11, ARM Cortex‑A53 quad‑core, 2 GB RAM, 16 GB lagring, Mali‑G52 grafikTrådløst/LAN: Wi‑Fi 5 (802.11ac), Ethernet (RJ‑45)Tilslutninger: 3 × HDMI 2.0, 2 × USB 2.0, RS‑232/RS‑232C, PC‑audio inHøjttalere: 2 × 10 W (20 W RMS)VESA: 300 × 400 mm, vægmonterbarOrientering: Horisontal/vertikal, indendørsStrømforbrug: 55 W (typ.), 0,5 W (standby)Driftstid: 24/7, MTBF: 50.000 tMål (B × H × D): 123,97 × 71,25 × 3,86 cmVægt: 17,6 kgFarve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Skærme
Vægt: 33.2g
EAN: 4948570125685
Varenr.: 1979311
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Digital skærm til skilte - iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" 4K, 500 cd/m², Android 11, Wi‑Fi, 24/7
-12%7.119 kr
Før 8.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.962 kr5.962 krKøb
2Proshop DK6.352 kr6.352 krKøb
3Boligcenter DK7.099 kr7.099 krKøb
4Vivas DK7.119 kr8.318 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 140 dage. Laveste pris i perioden er 5.962 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 6.547 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.117 kr.

Den nuværende pris på 5.962 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for iiyama ProLite LH5560UHS-B2AG 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 20265.962 kr55 kr (1%)
4. maj 20266.017 kr186 kr (3%)
3. maj 20266.203 kr344 kr (5%)
1. maj 20266.547 kr319 kr (5%)
20. apr. 20266.228 kr172 kr (3%)
19. apr. 20266.056 kr25 kr (0%)
11. apr. 20266.081 kr84 kr (1%)
8. apr. 20265.997 kr20 kr (0%)
4. apr. 20266.017 kr54 kr (1%)
14. mar. 20265.963 kr55 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret