Gå til hovedindhold

NO NAME Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

NO NAMEPræsentationstavlerEAN: 8721038101737
Pris fra 8.437 krtil 11.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.882 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.024 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8437 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 4050 Series 55BDL4050Q 55" 4K UHD (2160p)
8.437 kr
Til butik
Philips 4050 Series 55BDL4050Q 55" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Philips 55BDL4050Q - 55" Diagonal klasse (54.6" til at se) - 4050 Series LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - Android - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 55BDL4050Q/00
EAN: 8721038101737
Varenr.: 1003429603
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
8.535 kr
Til butik
Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm leverer 55" klasse 4K UHD-billeder med LED-bagbelyst VA-panelteknologi, Android-platform og 24/7-drift til kontinuerlig kommerciel brug. Philips 55BDL4050Q 4050 Series er en kommerciel fladskærm designet til effektfulde præsentationer og reklameindhold med 500 cd/m² lysstyrke, 5000:1 kontrast og brede 178° betragtningsvinkler i både portræt- og landskabstilstand. 4K UHD (3840 x 2160) opløsning ved 60 Hz Android OS 10 med 16 GB lager og microSD-understøttelse Indbygget 2-højttalersystem (20 W samlet) Tilslutning: 2x HDMI, DVI-I, LAN, 4x USB, RS-232C, IR ind/ud OPS-understøttelse og PPDS Wave kommercielle funktioner VESA 400 x 400 montering og 3x3 videovægsindstillinger Klar, skarp indholdsafspilning og fleksibel installation gør den velegnet til professionelle digital signage-miljøer.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 55BDL4050Q/00
EAN: 8721038101737
Varenr.: 3402624
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 4050-serien 55BDL4050Q - 55" 4K signage skærm, 500 cd/m², Android 10
11.299 kr
Til butik
Philips 4050-serien 55BDL4050Q - 55" 4K signage skærm, 500 cd/m², Android 10 billede

Produktinformation

Kraftig 55" 4K signage skærm til indendørs brugPhilips 4050-serien 55BDL4050Q er en professionel digital signage skærm på 55" med skarp 4K Ultra HD-opløsning og høj lysstyrke på 500 cd/m². Den flade VA-panelteknologi leverer dyb kontrast (5.000:1) og brede betragtningsvinkler på 178° - perfekt til tydelige budskaber i butikker, receptioner, mødelokaler og undervisning. Skærmen kan monteres både vandret og lodret, så dit indhold altid præsenteres optimalt.Indbygget Android 10 og fleksible tilslutningerMed indbygget processor og Android 10 kan du køre apps og afspille medier direkte fra skærmen. 16 GB intern lagring, 3 GB RAM og netværk via Ethernet giver smidig drift, mens HDMI 2.0, DVI-I, USB (2.0/3.2 Gen 1) og MicroSD-kortlæser gør det let at tilslutte kilder. To indbyggede højttalere på 20 W klarer lyd til video og præsentationer, og OSD-menuen gør styringen enkel.Skærmstørrelse: 55" / 139,7 cm (138,7 cm metric)Opløsning: 3.840 × 2.160 (16:9), 60 HzLysstyrke: 500 cd/m²Kontrast: 5.000:1 (dynamisk 500.000:1)Panel: VA, flad; sløringsgrad: 25 %Betragtningsvinkler: 178°/178°Responstid: 9 msIndbygget system: Android 10, ARM Cortex A55, Mali‑G52, 3 GB RAM, 16 GB lagerHøjttalere: 2 × 10 W (RMS 20 W)Tilslutninger: 2 × HDMI 2.0, DVI-I, USB (3 stk.), RS‑232C, RJ‑45, lyd ind/ud, MicroSD-kortlæserMontering: VESA 400 × 400 mmPlacering/orientering: Indendørs; vandret/lodretKabinet: Sort; kantbredde top/bund/side: 1,39 cmMål (B × H × D): 124,18 × 71,26 × 6,36 cmVægt: 17,2 kgStrøm: 100–240 V, 50/60 Hz; standbyforbrug 0,5 WEnergieffektivitet (SDR): Klasse E; 63 kWh/1.000 tDriftstemp.: 0–40 °C; luftfugtighed: 20–80 %MTBF: 50.000 tMedfølger: Fjernbetjening, batterier, RS‑232- og strøm-kabel...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 8721038101737
Varenr.: 2150513
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 4050-serien 55BDL4050Q - 55" 4K signage skærm, 500 cd/m², Android 10
11.319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK8.437 kr8.437 krKøb
2Proshop DK8.535 kr8.535 krKøb
3Boligcenter DK11.299 kr11.299 krKøb
4Vivas DK11.319 kr12.518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 177 dage. Laveste pris i perioden er 6.022 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 9.428 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.882 kr.

Den nuværende pris på 8.437 kr er 23% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Philips 55BDL4050Q 4050 Series - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20268.437 kr991 kr (11%)
30. maj 20269.428 kr688 kr (8%)
28. maj 20268.740 kr2 kr (0%)
25. maj 20268.742 kr1 kr (0%)
23. maj 20268.743 kr11 kr (0%)
22. maj 20268.754 kr74 kr (1%)
18. maj 20268.828 kr4 kr (0%)
13. maj 20268.832 kr2 kr (0%)
8. maj 20268.830 kr3 kr (0%)
3. maj 20268.833 kr1.609 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret