Gå til hovedindhold

Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PhilipsPræsentationstavlerEAN: 8712581778668
Pris fra 6.385 krtil 7.392 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.007 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 6.202 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6385 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips D-Line 55BDL4511D 55" 4K UHD (2160p)
6.385 kr
Til butik
Philips D-Line 55BDL4511D 55" 4K UHD (2160p) billede

Produktinformation

Philips 55BDL4511D - 55" Diagonal klasse (54.6" til at se) - D-Line LED-bagbelyst LCD paneldisplay - digital skiltning - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 55BDL4511D/00
EAN: 8712581778668
Varenr.: 1000261429
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 55" D-Line, UHD, 24/7
6.769 kr
Til butik
Philips 55" D-Line, UHD, 24/7 billede

Produktinformation

Philips 55 D-Line UHD 247 - 55BDL4511D/00 Oplev ultimativ visuel kvalitet med Philips 55 D-Line UHD 247. Denne avancerede 55-tommer skærm er designet til at levere enestående billedkvalitet, takket være dens 4K UHD opløsning. Med varenummer 55BDL4511D/00...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Forside
EAN: 8712581778668
Varenr.: 24646
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage
7.392 kr
Til butik
Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage billede

Produktinformation

Digital signage-skærm med et 55" klasse (54.6" synligt) VA LED-bagbelysning LCD-panel, 4K UHD-opløsning og 24/7-drift til professionel brug. Philips 55BDL4511D D-Line leverer skarpe 3840 x 2160-billeder med 500 cd/m² lysstyrke, brede 178° betragtningsvinkler og understøttelse af stående eller liggende installation, hvilket gør det nemt at præsentere indhold tydeligt i kommercielle miljøer. 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 opløsning, 16:9-format CMND-administration og FailOver kommercielle funktioner Pixel Shift og Low Bright billedforbedringer 2 x HDMI, DisplayPort, DVI, LAN og RS-232C-tilslutning Indbygget medieafspiller med USB og understøttelse af H.264/H.265 OPS-slot og VESA 400 x 400 mm monteringsunderstøttelse Ideel til pålidelig digital signage med høj klarhed, fleksible indgange og enkel professionel styring.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Infoskaerme Digital Skiltning
Artikel nr.: 55BDL4511D/00
EAN: 8712581778668
Varenr.: 3070657

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.385 kr6.385 krKøb
2Ultrashop6.769 kr6.769 krKøb
3Proshop DK7.392 kr7.392 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage

PriceData har fulgt prisen på Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage i 171 dage. Laveste pris i perioden er 6.160 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 6.991 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.344 kr.

Den nuværende pris på 6.385 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Philips 55BDL4511D D-Line - 55" Class (54.6" viewable) LED-backlit LCD display - 4K - for digital signage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20266.385 kr9 kr (0%)
22. maj 20266.394 kr9 kr (0%)
18. apr. 20266.385 kr152 kr (2%)
17. apr. 20266.233 kr5 kr (0%)
16. apr. 20266.238 kr1 kr (0%)
15. apr. 20266.237 kr2 kr (0%)
13. apr. 20266.235 kr67 kr (1%)
10. apr. 20266.302 kr100 kr (2%)
9. apr. 20266.202 kr12 kr (0%)
8. apr. 20266.214 kr19 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret