Gå til hovedindhold

Neomounts by Newstar Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje

Pris fra 414 krtil 672 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 258 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 414 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts DS70-750BL1 Monteringssæt LCD display 17"-27"
414 kr
Til butik
Neomounts DS70-750BL1 Monteringssæt LCD display 17"-27" billede

Produktinformation

Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17"-27" - klemmemonterbar, øje

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS70-750BL1
EAN: 8717371449193
Varenr.: 1000479477
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Neomounts by Newstar DS70-750BL1 skærmarm 17-27" - fuld bevægelse, bordmontering
-30%499 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Neomounts by Newstar DS70-750BL1 skærmarm 17-27" - fuld bevægelse, bordmontering billede

Produktinformation

Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17"-27" - klemmemonterbar, øjeGenereltBredde: 11.7 cmFarve: SortHøjde: 67.9 cmJusterbar bredde: 0-37.8 cmJusterbar dybde: Up to 44 cmJusterbar højde: 7.3-48.1 cmPakkeindhold: MonteringshardwareAV-møblerAnbefalet brug: LCD displayAnbefaltet Display Størrelse: 17"-27"Design: Fuldbevægelses justerbar armDetaljer: GasfjederløftHældning: -45° til 45°Justeringer: HøjdepanorerhælddrejerotationdybdeKabeladministration: Integreret kabeladministrationMaks. byrdevægt: 7 kgMin. lastvægt: 2 kgMonteringskomponenter: BordmonteringPanorering: -90° til 90°Placering/montering: Klemmemonterbar, øjeRotation: -180° til 180°Type: MonteringssætVESA-monteringsinterface: 100 x 100 mm, 75 x 75 mmProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 5 år...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærmholdere
Vægt: 3.11g
EAN: 8717371449193
Varenr.: 2047401
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Neomounts by Newstar DS70-750BL1 skærmarm 17-27" - fuld bevægelse, bordmontering
-29%519 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Neomounts by Newstar DS70-750BL1 skærmarm 17-27" - fuld bevægelse, bordmontering billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærmholdere
Vægt: 3.11g
EAN: 8717371449193
Varenr.: 2047401
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje
573 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts DS70-750BL1 mounting kit - full-motion adjustable arm - for LCD display - black
672 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK414 kr414 krKøb
2Boligcenter DK499 kr499 krKøb
3Vivas DK519 kr588 krKøb
4CS MEGASTORE DK573 kr612 krKøb
5Proshop DK672 kr711 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje

PriceData har fulgt prisen på Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje i 139 dage. Laveste pris i perioden er 414 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 650 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 585 kr.

Den nuværende pris på 414 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Neomounts DS70-750BL1 - Monteringssæt (bordmontering) - fuldbevægelses justerbar arm - for LCD display - sort - skærmstørrelse: 17-27 - klemmemonterbar, øje de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026414 kr9 kr (2%)
18. maj 2026423 kr9 kr (2%)
11. maj 2026432 kr8 kr (2%)
4. maj 2026440 kr12 kr (3%)
26. apr. 2026452 kr10 kr (2%)
20. apr. 2026462 kr10 kr (2%)
13. apr. 2026472 kr10 kr (2%)
6. apr. 2026482 kr10 kr (2%)
30. mar. 2026492 kr10 kr (2%)
23. mar. 2026502 kr12 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret