Gå til hovedindhold

Ag Neovo Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black

Ag NeovoTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449209
Pris fra 1.057 krtil 1.369 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 312 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1057 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts DS70-750BL2 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-27"
1.057 kr
Til butik
Neomounts DS70-750BL2 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-27" billede

Produktinformation

Neomounts DS70-750BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17"-27" - klemmemonterbar, øje

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS70-750BL2
EAN: 8717371449209
Varenr.: 1000479478
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black
1.189 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmarm til to skærme - Neomounts DS70-750BL2 17-27", gasfjeder
1.349 kr
Til butik
Skærmarm til to skærme - Neomounts DS70-750BL2 17-27", gasfjeder billede

Produktinformation

Fleksibel skærmarm til ergonomisk arbejdspladsNeomounts DS70-750BL2 er en dobbeltsidet skærmarm til skrivebord, der gør det let at placere to skærme præcis, som du vil. Med gasfjeder får du glidende højdejustering og mulighed for at arbejde mere behageligt hele dagen. Armen understøtter to skærme fra 17–27" og giver dig frihed til at dreje, vippe og rotere skærmene mellem liggende og stående visning.Kontrolleret bevægelse og pæn kabelføringDu kan vippe fra -45° til 45°, dreje 360° og svinge -90° til 90°. Højden kan justeres 73–481 mm, og dybden kan finjusteres op til 378 mm, så du nemt minimerer reflekser og frigør plads på bordet. Integreret kabelhåndtering holder opsætningen ryddelig.Montering: Skrivebord, klemning/gennemføringSkærmstørrelse: 17–27" (43,2–68,6 cm)Maks. vægt pr. skærm: 7 kgVESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mmRotation: 360° | Pivot: -180 – 180° | Sving: -90 – 90° | Vippe: -45 – 45°Højdejustering: 73–481 mm (gasfjeder)Dybdejustering: 0–378 mmBreddejustering: 0–825 mmUnderstøttede skærme: 2Skrivebords-tykkelse: 1–8,5 cmMateriale: Stål | Farve: SortMål (H × B × D): 67,9 × 82,5 × 44,0 cmVægt: 3,6 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Ag Neovo
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 4.4g
EAN: 8717371449209
Varenr.: 1915680
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmarm til to skærme - Neomounts DS70-750BL2 17-27", gasfjeder
1.369 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.057 kr1.057 krKøb
2Proshop DK1.189 kr1.189 krKøb
3Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
4Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black

PriceData har fulgt prisen på Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black i 75 dage. Laveste pris i perioden er 1.057 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 1.189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.112 kr.

Den nuværende pris på 1.057 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Neomounts DS70-750BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.057 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.058 kr131 kr (11%)
5. maj 20261.189 kr31 kr (3%)
9. apr. 20261.158 kr26 kr (2%)
8. apr. 20261.132 kr40 kr (4%)
3. apr. 20261.092 kr40 kr (4%)
2. apr. 20261.132 kr40 kr (4%)
21. mar. 20261.092 kr6 kr (1%)
19. mar. 20261.098 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret