Gå til hovedindhold

Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black

NeomountsTv- og skærmbeslagEAN: 8717371449223
Pris fra 1.380 krtil 1.929 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 549 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.299 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1380 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Neomounts DS70-810BL2 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32"
1.380 kr
Til butik
Neomounts DS70-810BL2 Monteringssæt 2 LCD displays 17"-32" billede

Produktinformation

Neomounts DS70-810BL2 - Monteringssæt (bordmontering) - fuld-bevægelse justerbar dobbeltarm - for 2 LCD displays - sort - skærmstørrelse: 17"-32" - klemmemonterbar, øje

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DS70-810BL2
EAN: 8717371449223
Varenr.: 1000479480
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black
1.455 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmarm til 2 skærme - Neomounts DS70-810BL2 17-32" med gasfjeder og 180° stop
1.799 kr
Til butik
Skærmarm til 2 skærme - Neomounts DS70-810BL2 17-32" med gasfjeder og 180° stop billede

Produktinformation

Fleksibel skærmarm til to skærmeNeomounts DS70-810BL2 er en elegant, sort skærmarm til 2 skærme, der giver dig mere plads på skrivebordet og en ergonomisk arbejdsstilling. De justerbare arme med gasfjeder gør det let at flytte hver skærm præcist i den højde og vinkel, du ønsker. Perfekt til hjemmekontor og professionelle arbejdspladser, hvor pladsbesparelse og fleksibilitet er vigtige.Fordele i hverdagenArmen understøtter 17–32" skærme op til 9 kg pr. skærm og kan drejes, vippes og roteres til både liggende og stående visning. Indbygget kabelhåndtering holder opsætningen ryddelig, mens 180°-stop hjælper med at undgå kontakt med vægge. Monteres på bord med klemme eller gennemføring.Antal skærme: 2Skærmstørrelse: 17–32" (43,2–81,3 cm)Maks. vægt pr. skærm: 9 kgMontering: Bordklemme/gennemføringVESA: 75 × 75 mm, 100 × 100 mmHældning: -45° til 45°Drejning: -90° til 90°Rotation: 360° (landskab/portræt)Højdejustering: 265–550 mm (gasfjeder)Dybdejustering: 0–490 mmBreddejustering: 0–1.070 mmMaks. bordtykkelse: 1–8,5 cmFarve: SortMateriale: StålMål (H × B × D): 61,5 × 11,7 × 55,5 cmVægt: 5,2 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: NewStar
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 6g
EAN: 8717371449223
Varenr.: 1929020
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmarm til 2 skærme - Neomounts DS70-810BL2 17-32" med gasfjeder og 180° stop
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Neomounts DS70-810BL2, Full Motion Desk
1.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.380 kr1.380 krKøb
2Proshop DK1.455 kr1.455 krKøb
3Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
4Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
5Ultrashop1.929 kr1.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black

PriceData har fulgt prisen på Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 1.588 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.453 kr.

Den nuværende pris på 1.380 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Neomounts DS70-810BL2 mounting kit - full-motion adjustable dual arm - for 2 LCD displays - black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.380 kr62 kr (4%)
13. maj 20261.442 kr146 kr (9%)
12. maj 20261.588 kr25 kr (2%)
5. maj 20261.563 kr19 kr (1%)
2. maj 20261.582 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.583 kr49 kr (3%)
23. apr. 20261.534 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.533 kr30 kr (2%)
1. apr. 20261.503 kr35 kr (2%)
31. mar. 20261.468 kr25 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret