Gå til hovedindhold

Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT

NedisRingeEAN: 5412810469536
Pris fra 119 krtil 189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (37% besparelse)

Sammenlign priser på Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid
119 kr
Til butik
SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Overvågningsudstyr
Farve: 1
Artikel nr.: ZBSW11WT
EAN: 5412810469536
Varenr.: 25171077
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis SmartLife Vand Detektor Zigbee 3.0 Batteri Maks. batteritid: 12 Måned Hvid
129 kr
Til butik
Nedis SmartLife Vand Detektor Zigbee 3.0 Batteri Maks. batteritid: 12 Måned Hvid billede

Produktinformation

Vandlækagesensor med ZigBee 3.0-forbindelse, dryp- og lækageadvarsler, IP66-klassificering og batteridrift til langvarig overvågning. Nedis SmartLife Water Detector Zigbee 3.0 Battery Max. battery life: 12 months White hjælper med at beskytte dit hjem mod uventede vandskader med dobbelt detektionsprober, der reagerer øjeblikkeligt selv på små dryp, og den forbinder til Nedis SmartLife-appen via en Nedis Zigbee Gateway (WIFIZBxxx) for at sende push-notifikationer til din smartphone. Trådløs ZigBee 3.0-forbindelse (2400-2483 MHz) Øjeblikkelig dryp- og lækageadvarsel med dobbelt detektionsprober Understøttelse af Nedis SmartLife-appen på iOS og Android Tilpassede automatiseringsrutiner med andre Nedis SmartLife-produkter IP66-klassificeret til pålidelig brug i våde og støvede miljøer Batteridrevet (CR2032 medfølger) med op til 1 års batterilevetid Kompakt og fleksibel at placere under vaske, ved vaskemaskiner eller ved vandvarmere; den giver rettidige advarsler og smart home-integration til daglig tryghed.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: ZBSW11WT
EAN: 5412810469536
Varenr.: 3398013
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid billede

Produktinformation

Beskyt dit hjem mod uventede vandskader med Zigbee Smart Water Leak Sensor. Denne kompakte, effektive og brugervenlige enhed giver problemfri integration i din smart home-opsætning, samtidig med at den giver ro i sindet. Advarsel om dryp og lækage, Denne smarte sensor er udstyret med dobbelte detektionssonder på undersiden og reagerer straks på selv de mindste dryp eller lækager. Uanset om det er under vasken, i nærheden af vaskemaskinen eller omkring badekarret, sikrer denne enhed rettidig opdagelse, før mindre lækager bliver til dyre skader. Bliv informeret hvor som helst, Sensoren forbindes ubesværet til Nedis SmartLife-appen via Nedis Zigbee Gateway (WIFIZBxxx) og leverer øjeblikkelige push-meddelelser til din smartphone. Uanset om du er hjemme, på arbejde eller på ferie, vil du altid vide, hvis der opstår en lækage. Bevar kontrollen og tag straks affære, uanset hvor du er. Automatiseringsrutiner, der kan tilpasses, Løft oplevelsen af dit smarte hjem ved at integrere denne sensor med andre Nedis SmartLife-produkter. Opret personlige automatiseringsrutiner, som f.eks. at tænde lyset eller udløse en alarm, når der registreres en lækage. Beskyt dit hjem, mens du tilføjer bekvemmelighed og funktionalitet til din hverdag. Fleksibel placering og holdbarhed, Takket være det trådløse design kan du placere sensoren overalt, hvor der kan opstå lækager eller oversvømmelser - under håndvaske, i nærheden af vandvarmere eller i vaskerummet. Den vandtætte IP66-klassificering sikrer, at enheden forbliver pålidelig selv i våde og støvede omgivelser. Effektiv og langtidsholdbar, Sensoren kører på et enkelt CR2032-batteri, hvilket giver en langvarig ydelse til konsekvent overvågning. Dens kompakte størrelse og energieffektivitet gør den til en diskret, men meget effektiv tilføjelse til dit hjem. Forbedret integration i det intelligente hjem, Kombiner Zigbee Smart Water Leak Sensor med Nedis Zigbee Gateway (WIFIZBxxx) for at låse op for avancerede funktioner. Forbind den med andre Nedis SmartLife-enheder for at skabe et fuldt integreret smart home-økosystem, der fungerer problemfrit sammen.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Smart home systemer
EAN: 5412810469536
Varenr.: D20953
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT
149 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nedis SmartLife Vandlækssensor Hvid
149 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nedis SmartLife Vandalarm Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid
150 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SmartLife Vanddetektor | Zigbee 3.0 | Batteridrevet | Maks. batterilevetid: 12 måneder | Hvid
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK119 kr158 krKøb
2Proshop DK129 kr168 krKøb
3Teknikproffset DK149 kr198 krKøb
4Butik24 DK149 kr188 krKøb
5CompuMail DK149 kr149 krKøb
6Elvvs.dk150 kr150 krKøb
7Estore DK189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT

PriceData har fulgt prisen på Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT i 166 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 150 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nedis - SmartLife Vand Detektor | Zigbee 3.0 | Batteri | Maks. batteritid: 12 Måned | Hvid - ZBSW11WT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. feb. 2026119 kr10,86 kr (8%)
30. jan. 2026129,86 kr19,14 kr (13%)
21. dec. 2025149 kr1 kr (1%)
20. dec. 2025150 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret