Gå til hovedindhold

Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT

NedisRingeEAN: 5412810443383
Pris fra 1.349 krtil 1.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1349 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid
-18%1.349 kr
Før 1.649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nedis SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid billede

Produktinformation

Nedis Smart Wi-Fi-pilledispenseren er den perfekte løsning til organisering og udlevering af medicin, vitaminer og kosttilskud. Vores innovative produkt er designet til at hjælpe dig, din familie og dine omsorgspersoner med at overvåge dine fremskridt direkte fra en smartphone eller tablet. Med avancerede funktioner er vores pilledispenser det perfekte værktøj til dem, der leder efter en problemfri måde at administrere deres medicin på. Vores Smart Wi-Fi pilledispenser leveres med 28 rum til at rumme flere piller, tabletter og kapsler pr. Partition. De 9 doseringsringe dispenserer automatisk piller overalt fra 1x til 9x dagligt i op til 28 dage, hvilket gør det nemt at styre selv de mest komplekse medicinregimer. De justerbare lys- og lydalarmer til recepter og vitaminer sikrer, at du aldrig går glip af en dosis. Letlæseligt LCD-display giver dig mulighed for at justere indstillinger og få vist vigtige tids- og advarselsoplysninger på et øjeblik. Den klare aftagelige karrusel gør det nemt at udfylde slots, installere doseringsringe og se piller for at overvåge dine daglige fremskridt. Det gennemsigtige låsedæksel og den manuelle nøgle forhindrer rod, manipulation og uautoriseret adgang, hvilket sikrer, at din medicin altid er sikker og sikker. Vores Smart Wi-Fi pilledispenser har en skydedør til pillelevering. Når et rum roterer på plads, skal du åbne døren, vende enheden på hovedet og hælde piller i din hånd. Det har også en alarmtone med 2 unikke tonemønstre til lydalarmer. Lydstyrkekontrollen giver dig mulighed for at justere lyden fra lydløs til høj, så du kan tilpasse oplevelsen til dine præferencer. Med en 48-timers genopladelig Li-ion-batteribackup kan du tage vores dispenser med dig på farten, hvilket sikrer, at du aldrig går glip af en dosis under rejsen eller strømafbrydelse. Vores Nedis Smart Wi-Fi-pilledispenser er et pålideligt og innovativt værktøj til håndtering af din medicin. Med sine avancerede funktioner, herunder smarte Wi-Fi-funktioner, brugervenlige rum og justerbare alarmer, er vores pilledispenser det perfekte valg for alle, der leder efter en problemfri måde at organisere og dispensere deres medicin på.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Andet
EAN: 5412810443383
Varenr.: C57041
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nedis SmartLife Pilledispenser med LCD - WiFi
1.379 kr
Til butik
Nedis SmartLife Pilledispenser med LCD - WiFi billede

Produktinformation

Nedis SmartLife pilledispenser med LCD og Wi-Fi hjælper med at skabe overblik over daglig medicinadministration. Den er velegnet til medicinadministration, ældrepleje og hjemmepleje, hvor faste rutiner og klare påmindelser om medicin er vigtige. Nedis SmartLife pilledispenser er en smart home-enhed til automatisk medicinudlevering. Med Wi-Fi-tilslutning kan du koble den til smartphone og tablet, så du kan følge med i brugen digitalt. LCD-displayet gør det let at se indstillinger og status direkte på dispenseren. ## Automatisk udlevering, der hjælper hverdagen på plads Automatisk medicinudlevering betyder, at dispenseren kan hjælpe med at håndtere, hvornår medicinen skal gøres klar, i stedet for at du skal holde styr på flere æsker og tidspunkter. Det er en praktisk løsning i både ældrepleje og hjemmepleje, hvor faste rutiner omkring medicin er vigtige. ## Wi-Fi-forbindelse til smartphone og tablet Med Wi-Fi som tilslutningstype kan pilledispenseren indgå i dit smart home-setup. Når den er koblet til smartphone og tablet, kan du nemt holde øje med brugen uden at stå lige ved siden af enheden. ## Tydeligt LCD-display og justerbar lyd LCD-displayet giver et klart overblik over tidspunkter og indstillinger direkte på pilledispenseren. Lydstyrkejustering fra lydløs til høj gør det muligt at tilpasse alarmer til den person, der skal bruge den – fra diskrete påmindelser til tydelige signaler. ## Backup-strøm til ekstra tryghed Strømforsyningen er baseret på en genopladelig Li-ion-batteribackup med en batterilevetid på op til 48 timer. Det betyder, at dispenseren kan fortsætte med at fungere ved kortere strømafbrydelser, så organiseringen af medicin ikke nødvendigvis afbrydes, selv om der mangler strøm i en periode. ## Praktisk design til daglig brug Pilledispenseren er fremstillet i plast med gennemsigtig karrusel og dæksel. Det gør det nemmere at se indholdet og giver et hurtigt visuelt overblik over, om medicinen er fyldt korrekt op.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Sensorer
Artikel nr.: WIFIPD10WT
EAN: 5412810443383
Varenr.: 58042
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis SmartLife Tablet dispensoer
1.399 kr
Til butik
Nedis SmartLife Tablet dispensoer billede

Produktinformation

Smart Wi‑Fi pilledispenser organiserer og dispenserer automatisk medicin, vitaminer og kosttilskud med overvågning via smartphone, justerbare lys- og lydalarmer samt et tydeligt LCD-display. Nedis SmartLife Tablet dispenser er designet til at hjælpe dig, din familie og omsorgspersoner med at følge doseringsstatus fra en smartphone eller tablet ved hjælp af en 28-rums karusel og doseringsringe, der planlægger udlevering fra 1 til 9 gange dagligt i op til 28 dage. 28 rum til flere piller, tabletter og kapsler pr. rum 9 doseringsringe til automatisk udlevering fra 1x til 9x dagligt i op til 28 dage Justerbare lys- og lydalarmer til recepter og vitaminer Letlæseligt LCD-display til indstillinger samt tids-/advarselsinformation Klar aftagelig karusel til nem påfyldning, montering af ringe og synlig status Gennemsigtigt låsbart låg med manuel nøgle for at forhindre manipulering og uautoriseret adgang Skydelåge til udlevering af piller 48-timers genopladeligt Li-ion batteribackup til rejser og strømafbrydelser Understøtter faste rutiner og bedre overblik over daglig dosering med fleksible skemaer og sikker, kontrolleret adgang.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: WIFIPD10WT
EAN: 5412810443383
Varenr.: 3257370
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT
1.599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Nedis SmartLife pilledispenser med 28 rum, 9 påmindelser - hvid
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Nedis SmartLife pilledispenser med 28 rum, 9 påmindelser - hvid
1.619 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid
-13%1.899 kr
Før 2.189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK1.349 kr1.408 krKøb
2Av-Cables DK1.379 kr1.379 krKøb
3Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
4Butik24 DK1.599 kr1.599 krKøb
5Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
6Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb
7Estore DK1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT

PriceData har fulgt prisen på Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 1.666 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.423 kr.

Den nuværende pris på 1.349 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Nedis - SmartLife Pilledispenser | Wi-Fi | 28 Rum | Antal alarmtider: 9 alarmtider pr. dag | Bip / Lys / Stemme | LCD display | Hvid - WIFIPD10WT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 20261.349 kr30 kr (2%)
9. apr. 20261.379 kr29 kr (2%)
8. apr. 20261.408 kr3 kr (0%)
26. mar. 20261.405 kr7 kr (0%)
17. feb. 20261.412 kr2 kr (0%)
25. jan. 20261.410 kr2 kr (0%)
20. jan. 20261.412 kr1 kr (0%)
9. jan. 20261.411 kr1 kr (0%)
31. dec. 20251.410 kr1 kr (0%)
21. dec. 20251.411 kr255 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret