Gå til hovedindhold

Natur-Drogeriet Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk.

Natur-DrogerietVitaminer og tilskudEAN: 5703137064635
Pris fra 169 krtil 229,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 60,95 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk. og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk.
169 kr
Til butik
Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler   150 stk. billede

Produktinformation

På en helt naturlig måde, kan du ved hjælp af økologiske Gurkemeje vegetabilske kapsler, booste dit immunforsvar indefra. Gurkemeje har flere fordele og dem kan du b.la nemt finde i denne pilleform. Udover at booste dit immunforsvar med de mange antioxidanter, bidrager gurkemejen også til ledenes bevægelighed, flexibilitet og effektivitet. Via antioxidanterne understøtter gurkemejen dannelsen af blodet, blodcirkulation og hjertets funktion. Anvendelse: Vokse+børn fra 11 år: 3 kapsler dagligt. IngredienserØkologisk gurkemejerodpulver (Curcuma longa L.), hydroxypropylmethylcellulose (vegetabilsk kapsel)Indhold pr. dagsdosis3 kapsler: 1.500 mg økologisk gurkemejerod med 36 mg curcuminNB! Vi er registreret hos fødevarestyrelsen. Klik her for at se fødevare-registreringen.

Produktspecifikationer

Kategori: Shop efter behov
Artikel nr.: 5703137064635
EAN: 5703137064635
Varenr.: 5703137064635
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Natur Drogeriet Gurkemeje Øko (150 stk.) - Kosttilskud
-26%169,95 kr
Før 228,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natur Drogeriet Gurkemeje Øko (150 stk.) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Natur Drogeriet Gurkemeje Øko (150 stk.) Gurkemeje er en guldfarvet rod fra Sydøstasien, der bruges i madlavningen og i årtusinder har været en del af den traditionelle urtepraksis. Vores Gurkemeje Øko kapsler indeholder pulveriseret gurkemejerod af certificeret økologisk oprindelse i vegetabilske HPMC-kapsler. Gurkemejerod bidrager til vedligeholdelse af leddenes fleksibilitet og understøtter immunsystemets og hjertets normale funktion. Derudover har gurkemeje antioxidante egenskaber og understøtter en normal leverfunktion og blodcirkulation. Det er en del af Phyto-serien med urter af høj, kontrolleret kvalitet. Voksne: 2 kapsler dagligt i forbindelse med et måltid. Opbevares tørt ved stuetemperatur. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for varieret kost. Opbevares utilgængeligt for børn. Næringsindhold 2 kapsler: 1.000 mg gurkemejepulver. Ingredienser: Økologisk gurkemejepulver (Curcuma longa), hydroxypropylmethylcellulose (vegetabilsk kapsel).

Produktspecifikationer

Kategori: Kosttilskud
EAN: 5703137064635
Varenr.: 57547619139909
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Natur-Drogeriet, Gurkemeje kapsler Ø, 150kap
173,46 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Gurkemeje kapsler økologisk - 150 kapsler - ND Phyto-serien
176 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Gurkemeje - 150 Kapsler - Natur-Drogeriet
223,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Natur-Drogeriet Gurkemeje kapsler Ø • 150 kap.
-99%228,95 kr
Før 20.600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Gurkemeje kapsler Økologiske - 150 kapsler
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK169 kr198 krKøb
2Muscle House DK169,95 kr208,95 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk173,46 kr173,46 krKøb
4Økologisk-Supermarked176 kr176 krKøb
5Signaturshop223,95 kr223,95 krKøb
6Helsegrossisten.dk228,95 kr228,95 krKøb
7Duft og Natur229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk.

PriceData har fulgt prisen på Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk. i 162 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Natur Drogeriet Økologisk Gurkemeje Vegetabilske Kapsler 150 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026169 kr
17. apr. 2026169,95 kr3,51 kr (2%)
14. apr. 2026173,46 kr2,54 kr (1%)
13. apr. 2026176 kr2,54 kr (1%)
2. apr. 2026173,46 kr
14. mar. 2026173,95 kr2,05 kr (1%)
13. mar. 2026176 kr2,05 kr (1%)
19. jan. 2026173,95 kr2,05 kr (1%)
17. jan. 2026176 kr2,05 kr (1%)
25. dec. 2025173,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret