Gå til hovedindhold

B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump

Natur DrogerietVitaminer og tilskudEAN: 5703137005072
Pris fra 40,22 krtil 58,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 18,73 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 40 kr 10. apr.

Sammenlign priser på B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 40.22 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Expectations
TrustScore 5 ud af 54,8
B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet
-20%40,22 kr
Før 50 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet billede

Produktinformation

400 mikrogram Folsyre anbefales til kvinder der ønsker at blive gravide og til alle gravide i de første 12 uger af graviditeten. Folsyre medvirker til immunsystemets funktion og bidrager til vævsvæksten hos gravide kvinder. Mangel på folsyre i graviditete...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: All styles
EAN: 5703137005072
Varenr.: 49926684508496
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Natur Drogeriet B9 Folic Acid 400 ug 180 pieces
-25%44,21 kr
Før 58,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natur Drogeriet B9 Folic Acid 400 ug 180 pieces billede

Produktinformation

Natur Drogeriet B9 Folic Acid 400 ug 180 er et **kosttilskud til voksne og børn fra 11 år**. Folsyre medvirker til dit immunforsvarsfunktion har betydning for normal nedbrydning af homocystein i blodet, **understøtter vævenes vækst og udvikling under grav...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vitamins & Supplements
EAN: 5703137005072
Varenr.: 98195
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Folsyre Økonomikøb 400 µg - 180 tabletter
-25%44,95 kr
Før 59,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Buump - graviditet, fødsel og barsel
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump
-19%46,71 kr
Før 58 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Folsyre (B9) 400 ug 180 tabl.
-10%51 kr
Før 56,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
B9 Folsyre 400g - 180 Tabletter - Natur-Drogeriet
52,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Folsyre - 180 tab - Natur Drogeriet
56 kr
Til butik
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Natur Drogeriet B9 Folsyre 400 μg (180 stk.) - Kosttilskud
58,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Expectations40,22 kr40,22 krKøb
2NiceHair.dk44,21 kr44,21 krKøb
3Duft og Natur44,95 kr44,95 krKøb
4Buump - graviditet, fødsel og barsel46,71 kr46,71 krKøb
5Helsegrossisten.dk51 kr51 krKøb
6Signaturshop52,95 kr52,95 krKøb
7Økologisk-Supermarked56 kr56 krKøb
8Muscle House DK58,95 kr97,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump

PriceData har fulgt prisen på B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump i 162 dage. Laveste pris i perioden er 36 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 46 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 40,22 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for B9 Folsyre 400 mg, 180 stk., Natur Drogeriet - Natur Drogeriet - Vitamins - Buump de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202640,22 kr
25. maj 202641,09 kr
4. maj 202640,22 kr
3. maj 202641,09 kr
1. maj 202640,22 kr
10. apr. 202640 kr
5. apr. 202640,22 kr5,78 kr (13%)
4. apr. 202646 kr5,78 kr (14%)
7. mar. 202640,22 kr3,47 kr (9%)
26. feb. 202636,75 kr3,47 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret