Gå til hovedindhold

Natur-Drogeriet Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud

Natur-DrogerietVitaminer og tilskudEAN: 5703137005409
Pris fra 73,95 krtil 109,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND Baldrian og Humle 190 tab.
-36%73,95 kr
Før 114,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ND Baldrian og Humle 190 tab. billede

Produktinformation

Baldrian og humle indeholder naturlige stoffer, der medvirker til en følelse af ro, hvilket kan understøtte en god nats søvn. Baldrian bidrager til en forbedret søvnkvalitet. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5703137005409
Varenr.: 12475
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Baldrian & humle
-30%79,95 kr
Før 114,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Muscle House DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud
-30%80,11 kr
Før 114,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud billede

Produktinformation

Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) Baldrian og humle er to veletablerede urter, der traditionelt er brugt til at understøtte en god nattesøvn og fremme afslapning. Vores Baldrian/Humle tabletter kombinerer ekstrakt af baldrian (Valeriana officinalis) med humle (Humulus lupulus) i én praktisk tablet. Baldrian er anerkendt for sin beroligende effekt og bidrager til at lette indsovning, mens humle supplerer med sin naturligt afslappende virkning. Med 190 tabletter i pakken har du et langtidsholdbart lager til de nætter, du har brug for lidt ekstra hjælp til at slappe af. Tabletterne er velegnede som en del af din aftenroutine og indeholder ingen sovemedicin. Voksne: 2 tabletter dagligt om aftenen ca. 30 minutter inden sengetid. Opbevares tørt ved stuetemperatur. Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i stedet for varieret kost. Opbevares utilgængeligt for børn. Næringsindhold 2 tabletter: 400 mg baldrianrodekstrakt, 90 mg humlekongle-ekstrakt. Ingredienser: Baldrianrodekstrakt (Valeriana officinalis), humlekongle-ekstrakt (Humulus lupulus), fyldemiddel (mikrokrystallinsk cellulose, dicalciumfosfat), overfladebehandlingsmiddel (magnesiumsalte af vegetabilske fedtsyrer), antiklumpningsmiddel (siliciumdioxid).

Produktspecifikationer

Kategori: Kosttilskud
EAN: 5703137005409
Varenr.: 57547616977221
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Baldrian-humle tabletter 190stk.
87,04 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Natur Drogeriet Baldrian Og Humle 190 stk.
95,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Baldrian & Humle - 190 tab - Natur-Drogeriet
109 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Baldrian & Humle - 190 Tabletter - Natur-Drogeriet
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk73,95 kr73,95 krKøb
2Duft og Natur79,95 kr79,95 krKøb
3Muscle House DK80,11 kr119,11 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk87,04 kr87,04 krKøb
5Beautycos DK95,95 kr124,95 krKøb
6Økologisk-Supermarked109 kr109 krKøb
7Signaturshop109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud

PriceData har fulgt prisen på Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud i 150 dage. Laveste pris i perioden er 73,95 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 87,04 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 73,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Natur Drogeriet Baldrian/Humle (190 stk) - Kosttilskud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202673,95 kr6 kr (8%)
30. maj 202679,95 kr6 kr (8%)
28. maj 202673,95 kr6,16 kr (8%)
27. maj 202680,11 kr6,16 kr (8%)
23. maj 202673,95 kr6,16 kr (8%)
22. maj 202680,11 kr6,16 kr (8%)
12. maj 202673,95 kr6,16 kr (8%)
11. maj 202680,11 kr6,16 kr (8%)
7. apr. 202673,95 kr13,09 kr (15%)
6. apr. 202687,04 kr13,09 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret