Gå til hovedindhold

Natur-Drogeriet Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g

Natur-DrogerietVitaminer og tilskudEAN: 5703137404134
Pris fra 299,95 krtil 399,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 268,5 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Natur Drogeriet Collagen Boost - Raspberry 350 g
-25%299,95 kr
Før 399,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natur Drogeriet Collagen Boost - Raspberry 350 g billede

Produktinformation

Natur Drogeriet Collagen Boost 350 gr. - Raspberry er kollagenpulver med en smag af hindbær. Kollagen er den primære bestanddel af bindevævet og er en proteintype i kroppen. En stor del af produktionen sker i fibroblasterne, som arbejder langsommere i tak...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vitamins & Supplements
EAN: 5703137404134
Varenr.: 98185
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Collagen Boost m. hindbær - 350 gram
-25%299,95 kr
Før 399,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Collagen Boost m. hindbær - 350 gram billede

Produktinformation

Collagen-Boost fra Natur-Drogeriet er et kosttilskud i pulverform, hvor du får kollagen tilsat hyaluronsyre, kiselpulver og C-vitamin.- Hydrolyseret Kollagen er peptider, i dette produkt fra kvæg.- C-vitamin bidrager til en normal dannelse af kollagen, de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Collagen
EAN: 5703137404134
Varenr.: 23723
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Collagen Boost m. hindbær, 350g.
302,85 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g
369,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Collagen Boost med hindbær - 350 gram - Natur-Drogeriet
378 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND Collagen Boost m. hindbær 350 g
399,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk299,95 kr299,95 krKøb
2Duft og Natur299,95 kr299,95 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk302,85 kr302,85 krKøb
4Beautycos DK369,95 kr398,95 krKøb
5Økologisk-Supermarked378 kr378 krKøb
6Helsegrossisten.dk399,95 kr399,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g

PriceData har fulgt prisen på Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g i 170 dage. Laveste pris i perioden er 268,5 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 302,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 299,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Natur Drogeriet Collagen-Boost med Hyaluronsyre - Hindbærsmag 350 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026299,95 kr2,9 kr (1%)
11. maj 2026302,85 kr2,9 kr (1%)
8. maj 2026299,95 kr2,9 kr (1%)
23. apr. 2026302,85 kr2,9 kr (1%)
15. apr. 2026299,95 kr2,9 kr (1%)
14. apr. 2026302,85 kr2,9 kr (1%)
2. apr. 2026299,95 kr2 kr (1%)
21. mar. 2026297,95 kr4 kr (1%)
16. mar. 2026293,95 kr6 kr (2%)
15. mar. 2026299,95 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret