Gå til hovedindhold

MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere

MSIComputerskærmeEAN: 4711377195539
Pris fra 624 krtil 899 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 275 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 622 kr 23. maj

Sammenlign priser på MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 624 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI PRO MP161 E2U 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz
624 kr
Til butik
MSI PRO MP161 E2U 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16" (15.6" til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: PRO MP161 E2U
EAN: 4711377195539
Varenr.: 1003082328
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere
689 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
16" MSI PRO MP161 E2U - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
730 kr
Til butik
16" MSI PRO MP161 E2U - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

MSI PRO MP161 E2U monitor leverer bærbar produktivitet og klare billeder til arbejde på farten, med IPS-ydelse og anti-refleksbelægning. Størrelse: 16" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringshastighed: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: Mini HDMI, 2x USB-C Særlige funktioner: MSI Anti-Flicker; Less Blue Light; Anti-refleksbelægning; Integreret kickstand Den slanke profil, brede betragtningsvinkler og øjenbeskyttende funktioner sikrer komfortabel og fleksibel brug for mobile professionelle og samarbejdsopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: PRO MP161 E2U
EAN: 4711377195539
Varenr.: 3368640
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar skærm MSI PRO MP161 E2U 15,6" Full HD IPS - sort
-14%879 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar skærm MSI PRO MP161 E2U 15,6" Full HD IPS - sort
-13%899 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK624 kr624 krKøb
2CS MEGASTORE DK689 kr728 krKøb
3Proshop DK730 kr769 krKøb
4Boligcenter DK879 kr879 krKøb
5Vivas DK899 kr978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere

PriceData har fulgt prisen på MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere i 177 dage. Laveste pris i perioden er 622 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.147 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 799 kr.

Den nuværende pris på 624 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for MSI PRO MP161 E2U - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 800:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026624 kr1 kr (0%)
24. maj 2026623 kr1 kr (0%)
23. maj 2026622 kr67 kr (10%)
22. maj 2026689 kr37 kr (5%)
21. maj 2026726 kr58 kr (9%)
20. maj 2026668 kr45 kr (7%)
17. maj 2026623 kr1 kr (0%)
16. maj 2026624 kr2 kr (0%)
15. maj 2026622 kr1 kr (0%)
14. maj 2026623 kr72 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret