Gå til hovedindhold

MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz

MSIComputerskærmeEAN: 4711377131735
Pris fra 819 krtil 1.459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 640 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 718 kr 22. apr.

Sammenlign priser på MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 819 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz
819 kr
Til butik
MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

MSI PRO MP161DE E2 - LCD-skærm - 16" (15.6" til at se) - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 600:1 - 4 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - jerngrå

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: 9S6-3PB70H-021
EAN: 4711377131735
Varenr.: 1001763276
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
16" MSI PRO MP161DE E2 - LCD monitor - Full HD (1080p) - 16"
1.009 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI PRO MP161DE E2 16 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz
1.019 kr
Til butik
MSI PRO MP161DE E2 16 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

MSI PRO MP161DE E2 16" Oplev en skarp og klar visning med MSI PRO MP161DE E2, en 16-tommers bærbar monitor, der leverer fuld HD-opløsning på 1920 x 1080 pixel. Denne kompakte skærm er ideel til professionelle, der har brug for ekstra skærmplads, uanset hv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4711377131735
Varenr.: 45138
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI PRO MP161DE E2 15,6" bærbar skærm - Full HD IPS, sort
1.439 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI PRO MP161DE E2 15,6" bærbar skærm - Full HD IPS, sort
1.459 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK819 kr819 krKøb
2Proshop DK1.009 kr1.009 krKøb
3Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
4Boligcenter DK1.439 kr1.439 krKøb
5Vivas DK1.459 kr2.658 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz

PriceData har fulgt prisen på MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz i 170 dage. Laveste pris i perioden er 718 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 868 kr.

Den nuværende pris på 819 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for MSI PRO MP161DE E2 16" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026819 kr1 kr (0%)
14. maj 2026820 kr1 kr (0%)
10. maj 2026819 kr1 kr (0%)
9. maj 2026820 kr1 kr (0%)
8. maj 2026819 kr70 kr (8%)
30. apr. 2026889 kr170 kr (24%)
29. apr. 2026719 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026718 kr134 kr (16%)
16. apr. 2026852 kr22 kr (3%)
13. apr. 2026830 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret