Gå til hovedindhold

Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C

Mobile PixelsComputerskærmeEAN: 0850001446990
Pris fra 1.561 krtil 1.779 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (12% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1561 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Mobile Pixels DUEX Max DS 14.1" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz
1.561 kr
Til butik
Mobile Pixels DUEX Max DS 14.1" 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1" - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 101-1007P06
EAN: 0850001446990
Varenr.: 1001758954
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C
1.607 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
14" Mobile Pixels DUEX Max DS - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
1.607 kr
Til butik
14" Mobile Pixels DUEX Max DS - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS billede

Produktinformation

Mobile Pixels DUEX Max DS bærbar skærm forbedrer mobil produktivitet med et 14.1" IPS-panel for klare, farvenøjagtige billeder og fleksibel portræt-til-landskabs-orientering. Størrelse: 14.1" Opløsning: 1920 x 1080 (FHD) Opdateringsfrekvens: 60Hz Paneltype: IPS Tilslutninger: Mini HDMI, USB-C Særlige funktioner: Auto-rotation; Eye Care Mode; Samsung DeX compatibility Det kompakte format, nøjagtige farver og fleksible monteringsmuligheder giver behagelig multitasking og mere flydende præsentationer for professionelle på farten.

Produktspecifikationer

Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 101-1007P06
EAN: 0850001446990
Varenr.: 3404024
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Mobile Pixels Duex Max DS 14.1 (Black) FHD,
1.779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.561 kr1.561 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.607 kr1.607 krKøb
3Proshop DK1.607 kr1.607 krKøb
4Ultrashop1.779 kr1.779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C

PriceData har fulgt prisen på Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.559 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 1.769 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.632 kr.

Den nuværende pris på 1.561 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Mobile Pixels DUEX Max DS - LCD-skærm - 14.1 - bærbar - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 300 cd/m² - 700:1 - Mini HDMI, USB-C de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20261.561 kr5 kr (0%)
2. maj 20261.566 kr29 kr (2%)
26. apr. 20261.595 kr29 kr (2%)
22. apr. 20261.566 kr29 kr (2%)
18. apr. 20261.595 kr2 kr (0%)
17. apr. 20261.593 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.592 kr1 kr (0%)
15. apr. 20261.593 kr2 kr (0%)
9. apr. 20261.595 kr111 kr (7%)
8. apr. 20261.706 kr111 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret