Gå til hovedindhold

ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå

ASUSComputerskærmeEAN: 4711081804482
Pris fra 2.207 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 512 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.182 kr 30. apr.

Sammenlign priser på ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2207 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz
2.207 kr
Til butik
ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 16" IPS 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16" (16" til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90LM0890-B01170
EAN: 4711081804482
Varenr.: 1000965248
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 16 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz
2.419 kr
Til butik
ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 16 1920 x 1080 (Full HD) Mini HDMI USB-C 60Hz billede

Produktinformation

ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 16" FHD Monitor Oplev en ny dimension af bærbarhed med ASUS ZenScreen Touch MB16AHT, en 16" Full HD (1920 x 1080) skærm, der kombinerer stil og funktionalitet. Denne skærm er perfekt til dem, der ønsker en skarp og levende vis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme & Displays
EAN: 4711081804482
Varenr.: 62461
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå
2.426 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
16" ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - 1920x1080 (FHD) - 60Hz - IPS
2.426 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ZenScreen MB16AHT 15,6" bærbar touchskærm - Full HD, IPS, sort
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ZenScreen MB16AHT 15,6" bærbar touchskærm - Full HD, IPS, sort
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.207 kr2.207 krKøb
2Ultrashop2.419 kr2.419 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.426 kr2.426 krKøb
4Proshop DK2.426 kr2.426 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.182 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 2.744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.284 kr.

Den nuværende pris på 2.207 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - LED-skærm - 16 (15.6 til at se) - bærbar - touchscreen - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz - IPS - 250 cd/m² - 700:1 - 5 ms - Mini HDMI, 2xUSB-C - højtalere - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.207 kr2 kr (0%)
31. maj 20262.209 kr2 kr (0%)
30. maj 20262.207 kr2 kr (0%)
29. maj 20262.209 kr1 kr (0%)
28. maj 20262.208 kr177 kr (7%)
23. maj 20262.385 kr46 kr (2%)
22. maj 20262.339 kr4 kr (0%)
21. maj 20262.335 kr14 kr (1%)
20. maj 20262.321 kr113 kr (5%)
16. maj 20262.208 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret