Gå til hovedindhold

MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

MSIBundkortEAN: 4711377337977
Pris fra 795 krtil 1.049 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 254 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 744 kr 9. maj

Sammenlign priser på MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 795 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
795 kr
Til butik
MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, micro ATX, LGA1851 sokkel, H810 Chipset, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2, 2.5 Gigabit LAN, onboard grafik (CPU påkrævet), HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: PRO H810M-B
EAN: 4711377337977
Varenr.: 3398887
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI PRO H810M-B Micro ATX LGA1851 sokkel Intel H810
813 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI PRO H810M-B Micro ATX LGA1851 sokkel Intel H810
1.019 kr
Til butik
MSI PRO H810M-B Micro ATX LGA1851 sokkel Intel H810 billede

Produktinformation

MSI PRO H810M-B Micro ATX LGA1851 Mainboard Oplev stabilitet og ydeevne med MSI PRO H810M-B, et Micro ATX hovedkort designet til Intel-processorer med LGA 1851 sokkel. Dette hovedkort er ideelt til kontorbrug og hjemmecomputere, hvor pålidelighed og effek...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Bundkort
EAN: 4711377337977
Varenr.: 119711
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI PRO H810M-B - micro ATX bundkort til Intel LGA 1851 (H810)
-13%1.029 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI PRO H810M-B - micro ATX bundkort til Intel LGA 1851 (H810)
-13%1.049 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK795 kr834 krKøb
2CompuMail DK813 kr813 krKøb
3Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
4Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
5Vivas DK1.049 kr1.128 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 184 dage. Laveste pris i perioden er 744 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 1.087 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 818 kr.

Den nuværende pris på 795 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for MSI PRO H810M-B - motherboard - micro ATX - LGA1851 Socket - H810 Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026795 kr12 kr (1%)
29. maj 2026807 kr1 kr (0%)
28. maj 2026808 kr19 kr (2%)
20. maj 2026789 kr7 kr (1%)
17. maj 2026782 kr2 kr (0%)
16. maj 2026784 kr2 kr (0%)
15. maj 2026782 kr1 kr (0%)
14. maj 2026783 kr38 kr (5%)
12. maj 2026745 kr37 kr (5%)
10. maj 2026782 kr38 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret