Gå til hovedindhold

ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX

ASUSBundkortEAN: 4711636101325
Pris fra 1.202 krtil 1.374 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 172 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.109 kr 29. apr.

Sammenlign priser på ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1202 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRO H810T-CSM Thin mini ITX LGA1851 sokkel Intel H810
1.202 kr
Til butik
ASUS PRO H810T-CSM Thin mini ITX LGA1851 sokkel Intel H810 billede

Produktinformation

ASUS PRO H810T-CSM - Bundkort - Thin mini ITX - LGA1851 sokkel - H810 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) - ASUS Corporate Stable Model (CSM)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1LGM-M0EAYC
EAN: 4711636101325
Varenr.: 1003433985
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.323 kr
Til butik
ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, Thin mini ITX, LGA1851 sokkel, H810 Chipset, USB-C 3.2 Gen 2x2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, Gigabit LAN, onboard grafik (CPU påkrævet), HD Audio (8-kanaler), ASUS Corporate Stable Model (CSM)

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1LGM-M0EAYC
EAN: 4711636101325
Varenr.: 3419352
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Pro H810t-csm Lga 1851 Thin Mini Itx Bundkort
1.374 kr
Til butik
Asus Pro H810t-csm Lga 1851 Thin Mini Itx Bundkort billede

Produktinformation

Understøtter Intel Core Ultra Series 2 på LGA 1851 til moderne CPU-ydeevne Thin Mini ITX passer til små systemer, med TPM- og COM-headers Dual-channel DDR5 SO-DIMM op til 128 GB og 6400 MHz til hurtigere multitasking Én M.2 og to SATA III-porte understøtter SSD- og HDD-kombinationer Gigabit LAN, HDMI, DP og USB Gen2-porte til robust tilslutning...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: 1851
Artikel nr.: 90MB1LGM-M0EAYC
EAN: 4711636101325
Varenr.: 5020084115

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.202 kr1.202 krKøb
2Proshop DK1.323 kr1.323 krKøb
3Dustin DK1.374 kr1.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1.109 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 1.643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.236 kr.

Den nuværende pris på 1.202 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 49 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS PRO H810T-CSM Bundkort - Intel H810 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.202 kr23 kr (2%)
22. maj 20261.179 kr9 kr (1%)
20. maj 20261.188 kr4 kr (0%)
17. maj 20261.184 kr9 kr (1%)
16. maj 20261.193 kr9 kr (1%)
14. maj 20261.202 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.193 kr118 kr (9%)
12. maj 20261.311 kr5 kr (0%)
9. maj 20261.306 kr197 kr (18%)
29. apr. 20261.109 kr91 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret