Gå til hovedindhold

ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX

AsusBundkortEAN: 4711081679851
Pris fra 1.038 krtil 1.309 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 271 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 984 kr 6. mar.

Sammenlign priser på ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1038 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Pro H610T D4-CSM Thin mini ITX LGA1700 Intel H610
1.038 kr
Til butik
ASUS Pro H610T D4-CSM Thin mini ITX LGA1700 Intel H610 billede

Produktinformation

ASUS Pro H610T D4-CSM - Bundkort - Thin mini ITX - LGA1700 sokkel - H610 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2 - Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1AM0-M0EAYC
EAN: 4711081679851
Varenr.: 1000345406
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX
1.111 kr
Til butik
ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Thin Mini-ITX, Intel LGA1700 socket, Intel H610 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual SODIMM DDR4-3200 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 1 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1AM0-M0EAYC
EAN: 4711081679851
Varenr.: 3056379
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRO H610T D4-CSM (Thin mini-ITX, H610, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk
1.137 kr
Til butik
ASUS PRO H610T D4-CSM (Thin mini-ITX, H610, LGA 1700, DDR4) - Bundkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Bygger du det ultimative kompakte setup hvor hver millimeter tæller? ASUS PRO H610T D4-CSM leverer professionel pålidelighed og gamer-performance i et ultra-kompakt Thin Mini-ITX format på kun 170 x 170 mm. Dette kraftfulde bundkort understøtter alle mode...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
EAN: 4711081679851
Varenr.: 46704401252688
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS Pro H610T D4 - Thin Mini-ITX bundkort til Intel LGA1700
1.289 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS Pro H610T D4 - Thin Mini-ITX bundkort til Intel LGA1700
1.309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.038 kr1.038 krKøb
2Proshop DK1.111 kr1.111 krKøb
3Geekd1.137 kr1.137 krKøb
4Boligcenter DK1.289 kr1.289 krKøb
5Vivas DK1.309 kr1.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX

PriceData har fulgt prisen på ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX i 181 dage. Laveste pris i perioden er 938 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.002 kr.

Den nuværende pris på 1.038 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for ASUS Pro H610T D4-CSM Bundkort - Intel H610 - Intel LGA1700 socket - DDR4 RAM - Thin Mini-ITX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.038 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.039 kr1 kr (0%)
29. maj 20261.038 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.039 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.038 kr8 kr (1%)
11. maj 20261.030 kr7 kr (1%)
10. maj 20261.037 kr8 kr (1%)
8. maj 20261.029 kr8 kr (1%)
7. maj 20261.037 kr1 kr (0%)
6. maj 20261.038 kr28 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret