Gå til hovedindhold

MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377027922
Pris fra 498 krtil 705 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 207 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 498 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG CORELIQUID M240 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
498 kr
Til butik
MSI MAG CORELIQUID M240 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

MSI MAG CORELIQUID M240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Artikel nr.: 306-7ZW4R14-813
EAN: 4711377027922
Varenr.: 1001508493
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm
529 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler MSI MAG CoreLiquid M240 - 240 mm, ARGB, sort
-20%589 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
CPU vandkøler MSI MAG CoreLiquid M240 - 240 mm, ARGB, sort billede

Produktinformation

MSI MAG CORELIQUID M240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mmGenereltProdukttype: Processors flydende kølesystemVarmeafleder & blæserAntal blæsere: 2Blæser diameter: 120 mmBlæser med kugleleje: Twin Ball BearingBlæser-højde: 25 mmEgenskaber: PWM-kontrol, ARGB fansKompatibel med: LGA1156 SocketLGA1155 SocketLGA2011 SocketLGA1150 SocketLGA2011-3 SocketLGA1151 SocketSocket AM4LGA2066 SocketLGA1200 SocketLGA1700 SocketSocket AM5Luftstrøm: 21.63-78.73 cfmMateriale til varmeafleder: KobberRadiatormål: 277 mm x 120 mm x 27 mmRadiatormateriale: AluminiumRated Strøm: 0.35 AStrømforbrug: 4.2 WDiverseMonteringspakke: Inkluderet...

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: CPU vandkølere
Vægt: 1.87g
EAN: 4711377027922
Varenr.: 1989933
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler MSI MAG CoreLiquid M240 - 240 mm, ARGB, sort
-20%609 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG CORELIQUID M240 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
619 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID - processor liquid cooling system - CPU Vandkøling
705 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK498 kr498 krKøb
2CS MEGASTORE DK529 kr568 krKøb
3Boligcenter DK589 kr589 krKøb
4Vivas DK609 kr678 krKøb
5Ultrashop619 kr619 krKøb
6Proshop DK705 kr744 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm i 12 dage. Den nuværende pris er 498 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1156, LGA1155, LGA2011, LGA1150, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, LGA1200, LGA1700, AM5) - kobber - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026498 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret