Gå til hovedindhold

MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid

MSIComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711377233194
Pris fra 773 krtil 1.059 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 286 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 773 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid
773 kr
Til butik
MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: MSI
Kategori: Vandkøling
Farve: 2
Artikel nr.: 306-7ZW7A21-C24
EAN: 4711377233194
Varenr.: 21448893
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MSI MAG CORELIQUID I240 - CPU Vandkøling
801 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
MSI MAG CORELIQUID I240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
853 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
MSI MAG CoreLiquid I240 CPU vandkøler 240 mm - hvid, ARGB
-3%959 kr
Før 989 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
MSI MAG CoreLiquid I240 CPU vandkøler 240 mm - hvid, ARGB
-3%979 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
MSI MAG CORELIQUID I240 Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
1.059 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK773 kr812 krKøb
2Proshop DK801 kr840 krKøb
3CompuMail DK853 kr853 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.048 krKøb
6Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 773 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 878 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 844 kr.

Den nuværende pris på 773 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for MSI MAG CORELIQUID I240 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 240 mm - (for: LGA1150, LGA1151, LGA1155, LGA1156, LGA1200, LGA1700, AM4, AM5) - kobber - 120 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026773 kr28 kr (3%)
30. maj 2026801 kr1 kr (0%)
28. maj 2026800 kr22 kr (3%)
26. maj 2026778 kr75 kr (9%)
22. maj 2026853 kr75 kr (10%)
21. maj 2026778 kr75 kr (9%)
20. maj 2026853 kr29 kr (4%)
19. maj 2026824 kr29 kr (3%)
18. maj 2026853 kr29 kr (4%)
17. maj 2026824 kr29 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret